ADBL APC 1L čistiaca sada, silný koncentrát
Kód tovaru: 13203345900
- Stav: Nové
- Kapacita balenia: 1000 ml
- Hmotnosť produktu s obalom: 1 kg
- Katalógové číslo výrobcu: 5902553752236
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
V súprave:
- ADBL APC 1L
- 2x Mikrovlákno 30 x 30 220 g/m2
- K2 Magic Sponge
- ADBL Okrúhla kefa na detaily
- 500 ml fľaša s rozprašovačom
Koncentrovaný, univerzálny prípravok na čistenie všetkých povrchov vo vnútri aj mimo auta. Pôsobí komplexne, preniká špinou a oddeľuje ju od povrchu. Špeciálne prísady zadržiavajú nečistoty v roztoku a vytvárajú ľahko odstrániteľnú suspenziu. Bezpečné pre čistené povrchy.
Dávkovanie:
- od 1:4 pre silné nečistoty
- až 1:80 pre ľahké
ADBL okrúhla kefa na detailovanie - kvalitná kefa určená na čistenie ťažko dostupných miest, detailov a zákutia.
Kefka je vyrobená z prírodných-syntetických štetín a plastového krytu zaisťujúceho jemné a efektívne čistenie každého prvku.
Ideálne na použitie vo vnútri aj vonku v akomkoľvek aute.
Veľkosť
b>: 8
Priemer: 17 mm
K2 MAGICKÁ MELAMÍNOVÁ HUBKAExtrémne všestranná a super účinná melamínová špongia určená na odstránenie náročných nečistôt bez použitia čistiacich prostriedkov. Vďaka svojej jedinečnej štruktúre odstraňuje nečistoty ako guma vymazávajúca ceruzku zo zápisníka. Nevyžaduje použitie chemikálií, takže je perfektná na čistenie povrchov citlivých na čistiace prostriedky.
Melaminová špongia K2 je ideálna na čistenie plastových, sklenených, vinylových a kožených čalúnených prvkov v interiéri auta. Spoľahlivý pri odstraňovaní ťažko čistiteľných nečistôt na tvrdých povrchoch. Ľahko odstraňuje nečistoty z materiálov s poréznym povrchom.
V aute je ideálny na čistenie okrem iného: všetky plasty vo vnútri auta vrátane palubnej dosky, stĺpikov, lišt, výplní dverí, prahov a ráfikov, vonkajších plastov, koženého čalúnenia, okien.
Mimo automobilový priemysel je vhodný na čistenie zafarbených pohárov, nerez oceľ, podlahové povrchy, laky, plasty, sklo, nábytok a kúpeľňové doplnky, kuchynské skrinky, obuv, obklady, steny a mnohé iné. Odstraňuje zdanlivo trvalé stopy a nečistoty zanechané pastelkami, fixkami a atramentom.
Odolný. Neláme sa. Nerozbije sa. Nedrolí sa.
Veľkosť: 6 x 10 x 2 cm
MÄKKÉ MIKROVLÁKNO - UTERÁK30 cm x 30 cm / 220 g
Utierka z mikrovlákna pre širokú škálu aplikácie. Vďaka absencii ostrých hrán je mimoriadne bezpečný pre čistený povrch.
Nezanecháva žiadne šmuhy, šmuhy ani škrabance.
Čistí za mokra aj za sucha. Extrémne mäkké a savé.
Ideálne na čistenie okien, kokpitov, sušenie farby alebo zotieranie leštiacich pást.
FĽAŠA 500 ml + SPREJ- rozmery (výška x šírka x dĺžka): 260x63x76,
- etiketové pole (výška x šírka) 115x40 mm,
- farba: priehľadná,
- tvarovaná fľaša umožňuje pohodlné používanie, ľahko sa čistí, tesná , rozprašovač dokonale zapadá do závitu nádoby, nárazuvzdorný, priesvitný materiál, takže presne vidíte, koľko tekutiny je v nádobe.
Stav | Nové |
Kapacita balenia | 1000 ml |
Hmotnosť produktu s obalom | 1 kg |
Katalógové číslo výrobcu | 5902553752236 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac