LASER GCL 2-50 G BOSCH + RÚČKA + STATÍV BT 150
Kód tovaru: 13223182786
- Stav: Nové
- Značka: Bosch
- Model: GCL 2-50 G
- Napájanie: Batérie
- Maximálny pracovný rozsah: 50 m
- Presnosť merania (+/-): 0,3 mm
- Počet laserových lúčov: 2
- Laserová farba: Zelená
- Uhol vodorovnej čiary: 120 °
- Uhol zvislej čiary: 300 °
- Výška produktu: 11,5 cm
- Šírka produktu: 6,3 cm
- Dĺžka: 12,6 cm
- Váha: 0,58 kg
- Ďalšie vlastnosti: Kyvadlové uzamykanie, Schopnosť pracovať pri teplotách pod nulou, Kryt súčasťou, Samonivelačný, Statív v cene, Vrátane cieľovej dosky, Rukoväť súčasťou
- Kód výrobcu: 0601066M01
- Záruka výrobcu na obdobie:: 3 roky
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Ponúkané laserové vybavenie zahŕňa:
- Multifunkčná rukoväť RM 10 Professional
- hliníkProfesionálny teleskopický statív BT 150
- doska na laserový terč
- sada napájacích batérií pre laser
- ochranný kryt
Technické parametre:
- Počet laserových zväzkov 2 roviny + 2 zvislé body
- Spôsob zobrazenia 1 vodorovná čiara, 1 zvislá čiara, 2 čiary súčasne (90 ° Kríž), 2 vertikálne body
- Metóda nivelácie automatická samonivelácia (kyvadlo)
- Presnosť nivelácie 0,3 mm / m
- Rozsah samovyrovnávania +/- 4°
- Čas samovyrovnávania do 4 sekúnd
- Typ lasera 540nm, <1mW
- Uhol zobrazenia riadku horizontálna čiara 120° / vertikálna čiara 300°
- Prevádzkový dosah bez prijímača 15 m
- b>
- Prevádzkový dosah s prijímačom 50 m
- Prevádzková teplota -10 °C až +40 °C
- Konektor na upevnenie statívu priamy 1/4”
- Napájanie 4 x 1,5 VLR6 (AA) batérie
- Pracovný čas na 1 batériu až 15 hodín
- Hmotnosť zariadenia 0,58 kg (s batériami)
- Rozmery zariadenia 126 mm x 115 mm x 63 mm
Profesionálny kríž čiarový laser GCL 2-50 G značky BOSCH určený na rýchle, jednoduché a hlavne veľmi presné určenie vodorovných čiar, zvislých, krížových (dve na seba kolmé čiary) a diagonálnych čiar.
Štyrikrát lepšia viditeľnosť vďakazeleným laserovým čiaram.
Krížový laser GCL 2-50 G od spoločnosti BOSCH je vybavený zelenými laserovými čiarami, ktoré umožňujú ešte väčšie zvýraznenie zobrazených laserových línií. Tradičné červené laserové čiary sú oveľa menej viditeľné na miestach s vysokým slnečným žiarením. Nový model GCL 2-50 G výrazne zvyšuje komfort práce pri používaní laserových vodováh.
Presne definované horizontálne, vertikálne, krížové a diagonálne čiary.
Krížový laser BOSCH GCL 2-50 G je určený na rýchle, jednoduché a hlavne veľmi presné určenie vodorovných, zvislých, krížových čiar (dve na seba kolmé čiary) a šikmých čiar.
Veľký pracovný rozsah, vysoká presnosť a rýchlosť práce.
Vďaka použitiu novej generácie laserového prevodníka je laserový lúč viditeľný na vzdialenosť až 15 metrov, a pri použití prijímača LR 7 od BOSCH sa pracovný dosah zvýši na 50 metrov. Rýchly automatický nivelačný systém (automatická nivelácia) vám umožňuje označiť čiaru len za 4 sekundy s veľmi vysokou presnosťou - 0,3 mm/m, t.j. na 10 metrov chyba nepresiahne 3 mm
Veľký uhol zobrazenia laserových lúčov .
Lasér GCL 2-50 G má veľmi veľký uhol zobrazenia laserového lúča 120 stupňov horizontálne a 140 stupňov vertikálne, vďaka čomu môžeme ľahko premietať čiary od podlahy po strop.
Dodatočná funkcia olovnice.
Dodatočná funkcia olovnice znamená, že okrem horizontálnych a vertikálnych laserových línií , úroveň označuje 2 olovnice (jeden na podlahe a jeden na strope)
Jednoduché a intuitívne ovládanie.
Jednoduché ovládanie iba dvoma tlačidlami znamená, že laser môže obsluhovať prakticky každý. Pri prácach, ktoré sa predtým museli vykonávať s bežnou vodováhou, je teraz možné závažie a lano vykonávať s jedným zariadením. Presné horizontálne a vertikálne laserové čiary môžu byť premietané z podlahy na steny alebo strop, spolu alebo oddelene, čo umožňuje užívateľovi vykonávať mnoho úloh vyrovnávania a vyrovnávania.
Vstavaná funkcia OUT OF LEVEL .
Presnosť práce je zaručená vstavanou funkciou - OUT OF LEVEL, ktorá spôsobí, že laser pomocou blikajúcich laserových lúčov signalizuje akúkoľvek odchýlku od horizontály alebo vertikálnej polohy, ktorá presahuje možnosť automatického vyrovnávania (4 stupne).
Vstavaná funkcia AUTOMATICKÉHO SPÍNAČA.
Lasér GCL 2-50 G je vybavený automatickým prepínačom -off systém, ktorý výrazne znižuje spotrebu batérie. Táto funkcia spôsobí, že sa laser automaticky vypne po 30 minútach prevádzky.
Vstavaná funkcia BATTERY LOW.
BOSCH GCL 2-50 G krížový laser je vybavený indikátorom životnosti batérie, takže používateľ vie, kedy má vymeniť batérie
Funkcia uzamknutia kyvadlovej dopravy.
Ak to používateľ potrebuje na zobrazenie diagonálnych čiar, napríklad pri maľovaní steny pri schodisku dvoma farbami, môžete manuálne nastaviť požadovaný uhol pomocou funkcie kyvadlového zámku. Tento prevádzkový režim signalizujeosvetlené pomalým blikaním laserových čiar
Vstavaný 1/4" montážny závit
Vstavaný 1/4" montážny závit pre jednoduché upevnenie vodováhy na štandardné fotografické statívy alebo do statívov pre videokamery
Odolný voči všetkým druhom poškodenia.
Lasér GCL 2-50 G je vybavený odolným a veľmi odolným krytom, ktorý je prakticky celý pokrytý mäkkým materiálom Softgrip, vďaka čomu je laser odolný voči prachu a striekajúcej vode, ako aj náročným podmienkam na stavenisku, a vďaka kyvadlovému zámku je laser je počas prepravy chránený pred otrasmi.
Sortiment doplnkového príslušenstva dodávaného s laserom:
Hliníkový teleskopický statív BT 150 BOSCH Professional
Hliníkový teleskopický statív navrhnutý pre prácu so všetkými meracími prístrojmi dostupnými na poľskom trhu
Statív je celý vyrobený z hliníkových zliatin, vďaka čomu je ľahký pri preprave a zároveň odolná a veľmi stabilná pri práci
Má špeciálnu kľuku umožňujúcu jednoduché a rýchle nastavenie požadovanej pracovnej výšky, nastavenie je v rozsahu od 55 do 157 cm
statív je vybavený špeciálnou hlavou nastaviteľnou v troch rovinách, vďaka ktorej môže užívateľ nastaviť merací prístroj do ľubovoľnej polohy podľa vlastného výberu - vertikálne, horizontálne a pod ľubovoľným uhlom
Dve vstavané guľové libely ( úrovne) umožňujú počiatočné polohovanie statívu horizontálne aj vertikálne
RM 10 BOSCH magnetický statív s klipom - je špeciálny statív vybavený vstavanými silnými magnetmi, vďaka ktorým statív možno pripevniť (pripevniť) na akúkoľvek oceľovú konštrukciu alebo kovový rám. Flexibilita použitia vďaka otočnej multifunkčnej rukoväti RM 10 Professional umožňujúcej umiestnenie laserových línií okolo vertikálnych bodov.
Zameriavací kotúč - slúži na lokalizáciu laserových lúčov vyžarovaných laser, má sklopnú podperu, ktorá umožňuje nastavenie ciferníka do zvislej polohy.
Ochranný kryt - vyrobený z odolného materiálu odolného voči poškodeniu, umožňuje bezpečnú prepravu a uloženie zariadenia.
Sada napájacích batérií- ponúkaná sada obsahuje 4 batérie R6 na napájanie lasera. Sada nových batérií umožňuje viac ako 18 hodín nepretržitej prevádzky lasera.
Dodávka obsahuje:
- Krížový laser BOSCH
- magnetický statív RM 10
- hliníkový teleskopický statív BT 150
- Laserový terčový kotúč
- Sada napájacích batérií
- Ochranné kryt
- Návod na používanie v poľštine
- Záručný list
Stav | Nové |
Značka | Bosch |
Model | GCL 2-50 G |
Napájanie | Batérie |
Maximálny pracovný rozsah | 50 m |
Presnosť merania (+/-) | 0,3 mm |
Počet laserových lúčov | 2 |
Laserová farba | Zelená |
Uhol vodorovnej čiary | 120 ° |
Uhol zvislej čiary | 300 ° |
Výška produktu | 11,5 cm |
Šírka produktu | 6,3 cm |
Dĺžka | 12,6 cm |
Váha | 0,58 kg |
Ďalšie vlastnosti | Kyvadlové uzamykanie, Schopnosť pracovať pri teplotách pod nulou, Kryt súčasťou, Samonivelačný, Statív v cene, Vrátane cieľovej dosky, Rukoväť súčasťou |
Kód výrobcu | 0601066M01 |
Záruka výrobcu na obdobie: | 3 roky |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
V dnešnej dobe...?!
Vďaka tomuto pánovi, som ju mal do týždňa doma, síce v násobne vyššej cene, ale takú, akú som potreboval, takže spokojnosť na mojej strane.
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac