CR 250V samosvor, dĺžka 10m PROTEKT
Kód tovaru: 13231221971
- Stav: Nové
- Druh: Šnúra
- Hmotnosť produktu s obalom: 5 kg
- Značka: Protekt
- Kód výrobcu: CR 250V
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Samoblokovacie zariadenie CR 250V pre vertikálnu prevádzku v plastovom kryte s výsuvným oceľovým lanom a otočným kĺbom zabudovaným v kryte. Zariadenie
je určené na prácu vyžadujúcu značný
posunutie vzhľadom na bod pripevnenia.
Nie je potrebné používať bezpečnostný tlmič nárazov.
Samoblokovacie zariadenie CR 250V je súčasťou individuálneho vybavenia na ochranu proti pádu.
PARAMETRE:
Materiál
Plášť: kompozit
Mechanizmus: galvanizovaná oceľ
Lano: galvanizovaná oceľ
Priemer lana: 4 mm
Maximálna hmotnosť: 140 kg p>
Rozmery : 270 x 260 x 90 mm
Statická pevnosť: min. 12 kN
Hmotnosť: 4,90 kg
Jedným z faktorov, ktorý hrá veľmi dôležitú úlohu pri práci vo výškach, je bezpečnosť. Zamestnancovi zavesenému na lane alebo postroji hrozí pád z výšky niekoľkých či niekoľkých desiatok metrov. Na zaručenie primeranej ochrany a elimináciu rizika nehody v dôsledku neopatrnosti alebo zlyhania zariadenia sa používajú špeciálne samosvorné a samosvorné zariadenia.
Princíp činnosti takýchto zariadení je podobný ako pri bezpečnostné pásy v aute. Ak pracovník náhodou skĺzne z lešenia, zámok mu zabráni skĺznuť na zem a udrží ho v zavesenej polohe. V ponuke Protektu je veľa modelov takýchto zariadení určených pre vertikálnu aj horizontálnu prevádzku. Ponúkame modely z pozinkovanej ocele, so statickou pevnosťou 12 kN a vlascami rôznych dĺžok. V sortimente je aj variant s dvomi mechanizmami so sťahovacou textilnou páskou v jednom kryte.
Stav | Nové |
Druh | Šnúra |
Hmotnosť produktu s obalom | 5 kg |
Značka | Protekt |
Kód výrobcu | CR 250V |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac