50 kusov vidličiek na ovocie a špáradlá Bento
Kód tovaru: 13239963228
- Stav: Nové
- Značka: inna (X-Cloud)
- Typ postavy: Iné
- Dokončovacie práce: Iné
- Počet kusov: 50 ks
- Kód výrobcu: 9331632653342
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,07 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Rôzne štýly, z ktorých si môžete vybrať
Naše mini špáradlá pre zvieratá sú k dispozícii v mnohých tvaroch, s výraznými dizajnmi vrátane niektorých zvierat, ako sú slony, žirafy, králiky, levy atď. kreslené postavičky. Roztomilé tvary zvieratiek sú u detí obľúbené. Príjem farieb je náhodný.
Široké spektrum použitia
Naše rôzne typy špáradiel vyzerajú veľmi dobre na efekty, dezerty, pečenie, občerstvenie, bufety, popoludnie čajové a narodeninové hry atď. S touto roztomilou vidličkou sa môžete nielen venovať jedlu svojich detí, ale aj ozdobiť jedlo. Je to dobrý spôsob, ako zapojiť svoju rodinu do vychutnávania si jedla.
Sladká domáca dekorácia
Kreslený špáradlo krásny vzhľad a žiarivá farba. S týmito nádhernými špáradlami sa budete cítiť dobre pri skúšaní ovocia alebo dezertov. Nie je to len vidlička na vyberanie jedla, ale aj sladká domáca dekorácia na vytvorenie krásnej krajiny.
Vysoko kvalitné materiály
Tieto vzorky špáradiel v kreslenom tvare sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu ABS. Bez BPA. Má vlastnosti vysokej pevnosti a dobrej húževnatosti. Je priateľský, zdravý a ekologický, netoxický a bez chuti, vhodný pre deti.
Jednoduché čistenie
Tieto kreslené špáradlá nie sú len dovolenkové, ale aj veľmi dovolenkové. Aplikuje sa rýchlo, stačí pridať trochu vody. Pred použitím by však mala byť vidlička použitá (neumývať ju v umývačke riadu, iba ručne).
Stav | Nové |
Značka | inna (X-Cloud) |
Typ postavy | Iné |
Dokončovacie práce | Iné |
Počet kusov | 50 ks |
Kód výrobcu | 9331632653342 |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,07 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac