Claresa FALLIN' LOVE set hybrid COLLECTION 13x
Kód tovaru: 13248850984
- Stav: Nové
- Druh: Farebný lak
- Farba: Iná farba, Odtiene hnedej a béžovej, Odtiene červenej a ružovej, Odtiene fialovej, Odtiene oranžovej, Odtiene sivej a striebornej, Odtiene žltej a zlatej, Súpravy
- Názov farby podľa výrobcu: 1-13
- Zbierka: ZAMILOVAŤ SA
- Vlastnosti: Bielkoviny
- Produkt neobsahuje: DBP, Formaldehyd, Gáfor, Xylén, Toluén, TPHP, Formaldehydová živica
- Kapacita: 5 ml
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,02 kg
- Kód výrobcu: 5904441954470
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
sada 13 hybridných lakov celá kolekcia
Fallin' Love je kolekcia 13 farieb v odtieňoch svetlej a tmavej púdrovej ružovej a béžovej. Výnimkou sú 4 odtiene červenej a žltá trblietavá teplou zlatou, ktoré sú perfektným doplnkom k ostatným, pokojným odtieňom.
August a september sú mesiace, kedy sa končia prázdniny a krásna farebná jeseň začína veľmi pomaly as ňou je čas na dlhé prechádzky v parku. Ak chcete zvýrazniť opálenie, ktoré ste nadobudli počas letných ciest, vyberte si jednu z 13 farieb kolekcie Fallin' Love a vychutnajte si krásnu, romantickú manikúru!
Malinová, prašná ružová je vhodný popis Fallin' Love 1 color.
Ak máte radi jemný styling, no zároveň chcete, aby vaše nechty vyzerali „naživo“, siahnite po tlmenej, malinovo ružovej farbe Fallin' Love 1.
APLIKÁCIA
Na vopred vytvrdnutý základ Claresa hybrid nanesieme tenkú vrstvu farebného hybridného laku a vytvrdíme v UV/LED lampe. Ak chcete dosiahnuť uspokojivý účinok, môžete operáciu zopakovať. Zabezpečte si styling nanesením a vytvrdnutím TOP Claresa.
VLASTNOSTI:
- dokonalá, stredne hustá konzistencia,
- intenzívny lesk
- aplikácia bez zalievania do nechtovej kožičky
- bezpečná pre nechty a ruky
- trvanlivosť až 3 týždne
Stav | Nové |
Druh | Farebný lak |
Farba | Iná farba, Odtiene hnedej a béžovej, Odtiene červenej a ružovej, Odtiene fialovej, Odtiene oranžovej, Odtiene sivej a striebornej, Odtiene žltej a zlatej, Súpravy |
Názov farby podľa výrobcu | 1-13 |
Zbierka | ZAMILOVAŤ SA |
Vlastnosti | Bielkoviny |
Produkt neobsahuje | DBP, Formaldehyd, Gáfor, Xylén, Toluén, TPHP, Formaldehydová živica |
Kapacita | 5 ml |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,02 kg |
Kód výrobcu | 5904441954470 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac