Rýchly silný kábel USB-C do Type-C USAMS Lithe 100W QC PD 1,2 m
Kód tovaru: 13285002252
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 6958444979151
- Značka: Usams
- Dĺžka kábla: 1,2 m
- Súlad s normou: Quick Charge 3.0
- Konektory: USB typu C - USB typu C
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,1 kg
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Kábel USAMS Kábel USB-C na Type-C 120 cm 100 W PD
Kábel USAMS Lithe Series 100 W US-SJ567
Vysokokvalitný kábel US-SJ567 od USAMS vyrobený z materiál najvyššej kvality TPE, ktorý je hladký a jemný na dotyk ako snehová vločka, vďaka čomu je materiál šetrný k pokožke. TPE je veľmi flexibilný materiál a veľmi odolný voči prasknutiu, vďaka čomu sú káble Lithe odolným produktom.
Kábel je vyrobený z opletenia siedmich medených drôtov, ktoré zaručujú väčšiu stabilitu vedenia prúdu a rýchlejšie nabíjanie. Kábel je kompatibilný s technológiou Fast Charging, zaisťuje rýchle nabíjanie zariadenia bez poškodenia jeho batérie. Podporuje protokoly rýchleho nabíjania (PD/FCP/QC 3.0), ktoré sú potrebné na splnenie požiadaviek na rýchle nabíjanie. Vysoký výkon kábla (100W) umožňuje aj rýchle nabíjanie notebooku.
USAMS Lithe je vybavený indikátorom nabíjania, ktorý sa rozsvieti po pripojení zariadenia k zdroju napájania. Lampa je veľmi praktickým doplnkom najmä po zotmení, keď je ťažšie nájsť kábel.
- Materiál: termopolyuretán
- Výstupný výkon: 100W (20V/5A)
- Dĺžka: 120 cm
- Konektory USB-C na USB-C
- Podpora technológie PD/FCP/QC 3.0
- Jeden podsvietený USB konektor -C
- Nabíjanie + prenos dát
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 6958444979151 |
Značka | Usams |
Dĺžka kábla | 1,2 m |
Súlad s normou | Quick Charge 3.0 |
Konektory | USB typu C - USB typu C |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,1 kg |
Stav balenia | Originál |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac