EBS PCF-DL18 KÁBLOVÝ KONEKTOR PRE EFEKTY 18CM
Kód tovaru: 13286337514
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: PCF-DL18
- Značka: EBS
- Druh: Gitarová zástrčka s uhlovými zástrčkami
- Dĺžka kábla: 18 m
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
EBS PCF-DL18 FLAT 18CM
Efektové konektory EBS švédskej značky EBS s vybudovanou pozíciou na trhu zaručujú najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Káble sú ploché a uhlové konektory sú miniaturizované pre ešte lepšiu ergonómiu na pedálnici.
- Konektor efektov série Deluxe
- Plochý kábel
- Tipy: 2 x zdvihák hranatý
- Dĺžka: 18 cm
Stav | Nové |
Kód výrobcu | PCF-DL18 |
Značka | EBS |
Druh | Gitarová zástrčka s uhlovými zástrčkami |
Dĺžka kábla | 18 m |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
V dnešnej dobe...?!
Vďaka tomuto pánovi, som ju mal do týždňa doma, síce v násobne vyššej cene, ale takú, akú som potreboval, takže spokojnosť na mojej strane.
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
V dnešnej dobe...?!
Vďaka tomuto pánovi, som ju mal do týždňa doma, síce v násobne vyššej cene, ale takú, akú som potreboval, takže spokojnosť na mojej strane.
Zobraziť viac