SVETELNÁ ZÁPONA 200 LED SVETLO DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE USB FARBA
Kód tovaru: 13322951922
- Stav: Nové
- Značka: Ikonka
- Typ osvetlenia: Zostava
- Kód výrobcu: KX5722
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Vneste kúzlo do svojho domova!
Záleží vám na KRÁSNEJ DEKORÁCII, KTORÁ ZVLÁDNE JEDINEČNÚ VIANOČNÚ ATMOSFÉRU?
A krásny, klasický záves Ten svietiaci rozžiari každý interiér.
Charakteristika:
- Vďaka 16 farbám možnosti, záves vnesie do vašej izby vianočné kúzlo, ktoré môžete prispôsobiť nálade a výzdobe.
- Diaľkovo ovládané lampy, čo vám umožňuje na zmenu farby lámp, ako aj režimu svietenia - od stáleho zdroja svetla blikaním až po plynulú zmenu intenzity svetla.
- Lampy môžu svietiť jednou farbou, majú viacfarebnú variantu.
- Svetlá záclona sa bude hodiť ako klasická vianočná dekorácia, ale dá sa použiť aj ako originálne osvetlenie v iných obdobiach roka.
- Záves boli vybavené odolnými plastovými háčikmi, ktoré umožňujú jednoduchú montáž na lano, záclonovú tyč alebo klince/kolíky.
- Lampy sú umiestnené na odolnom, hrubom kábli, čo zaručuje dlhú životnosť. Kábel umožňuje naň pripevniť/zavesiť aj ďalšie vianočné ozdoby, ktoré vytvoria originálnu vianočnú dekoráciu pre váš domov.
- Záves môžete zavesiť na garnižu, vďaka čomu sa zmení na obyčajný závesy do vianočnej výzdoby, alebo dokonca nahradiť závesy!
- V interiéri to vyzerá krásne, zútulní miesto a nabáda k odpočinku s dekou, teplým čajom a knihou.
- Súprava lámp pre vnútorné použitie.
JEDNA LAMPA – MNOHO MOŽNOSTÍ!
- Jedným kliknutím môžete radikálne zmeniť atmosféru v miestnosti. Vďaka rôznym farbám, režimom svietenia a mnohým sekvenciám rýchlo prejdete z útulného interiéru zameraného na pokojný oddych na veselú karnevalovú párty.
- Pohodlné zapínanie a prepínanie medzi režimami je možné vďaka praktické, intuitívne diaľkové ovládanie súčasťou súpravy.
ŽIADNA BATÉRIA – ŽIADNY PROBLÉM!
- Nemusíte starosti, že magická atmosféra náhle vyhasne. Svietidlá sú napájané USB káblom - pripojte ich k zdroju napájania (cez USB adaptér, napr. ako na telefón - nie je súčasťou balenia) alebo k počítaču a užívajte si vianočnú žiaru.
- Vďaka LED technológia, svietidlá nespotrebúvajú veľa elektriny.
NIELEN VIANOCE - SVETELNÁ ZÁCLONA PRIDÁ LESK PRI KAŽDEJ PRÍLEŽITOSTI.
- Záves bude tiež originálnou ozdobou na párty! Krásne vyzerá ako dekorácia svadobnej sály aj počas rozprávkovej svadobnej seansy. Svetelný záves dodá šmrnc akýmkoľvek iným slávnostným a veselým oslavám, ako sú narodeniny, prvé sväté prijímanie, výročia svadby či Valentína.
- Bez ohľadu na príležitosť bude skvelé pozadie pre fotografie, ktoré každej fotke prináša magickú atmosféru a dokonalé svetlo.
Obsah sady:
- lampy li>
- diaľkové ovládanie
Špecifikácia:
- Diaľkové ovládanie: áno
- Počet sekvencie: 8
- Napájanie: USB
- Vzdialenosť medzi námrazami: cca 30 cm
- Počet lámp: 200
- Dĺžka závesu ( bez napájacieho kábla): 3m
- Výška závesu: 3m
- Dĺžka napájacieho kábla: 3m
Rozmery balenia:
- 17 cm x 9 cm x 10 cm
Stav | Nové |
Značka | Ikonka |
Typ osvetlenia | Zostava |
Kód výrobcu | KX5722 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac