Lockhart's Enigma - KRÉM pre objem vlasov 226 ml
Kód tovaru: 13324160226
- Stav: Nové
- Druh: Krém
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Úroveň fixácie: Silný
- Kapacita: 226 ml
- Balenie: Fľaša s pumpičkou
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Enigma Volumizing Cream - Lockhart's vlasový krém je stylingová receptúra, ktorá je mimoriadne pohodlná na použitie vďaka svojej konzistencii, ktorá umožňuje obsiahnutie produktu v praktickej fľaštičke s pumpičkou. Kombinácia prísad, ako je kaolínový íl, včelí vosk a bentonit, nám umožnila získať produkt, ktorý napriek svojej zdanlivej ľahkosti drží vlasy veľmi pevne, dodáva im veľa textúry a poskytuje matný povrch, ideálny pre každodenné účesy.
Enigma Volumizing Cream - Lockhartovvlasový krém je možné po aplikácii nahriať teplým fénom, vďaka čomu si vlasy jednoducho upravíte do požadovanej podoby a následne použijete studený prúd vzduchu, aby kozmetika stvrdla a udržala vlasy po celý deň. Celý tento rituál bude sprevádzať elegantná vôňa s tónmi neroli, citrusov a kvetov, zakončená drevitými a živicovými tónmi.
Vonné tóny Enigma Volumizing Cream – Lockhartov krém na vlasy:
vrchol: neroli, citrón, grapefruit
stred: levanduľa, jazmín, ružové korenie, pačuli
spodná časť: ambra, céder, vetiver
Prírodné zložky:
- kaolínová hlina
- včelí vosk
- bentonit
- kokosový olej
- výťažok z uhorky
- výťažok z rozmarínu
Zloženie Enigma Volumizing Cream - Lockhartov krém na vlasy:
Voda, Ceteareth-20, kaolín, PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej, včelí vosk, mikrokryštalický vosk, PEG-7 glycerylový kokos, Bentonit, vôňa, fenoxyetanol, kyselina sorbová, polysorbát 20, akryláty C10-30 alkylmetakrylátový kopolymér, kokosový olej, glycerín, extrakt z plodov uhorky, extrakt z listov rozmarínu, citrónový olej, limetkový olej, klinčekový olej.
Ako používať:
Naneste krém na vlasy, rozotrite, potom upravte vlasy pomocou teplého vzduchu fénu a keď vlasy získajú požadovaný tvar, použite studený vzduch, aby produkt vytvrdol a účes dlho držal v správnej forme.
Enigma Volumizing Cream – Lockhartov krém na vlasy:
- vodná báza
- dodáva objem a textúru
- možno použiť ako prípravok na úpravu vlasov
- pohodlné balenie s pumpičkou
Stav | Nové |
Druh | Krém |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Úroveň fixácie | Silný |
Kapacita | 226 ml |
Balenie | Fľaša s pumpičkou |
Stav balenia | Originál |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac