AMIPLAY Lanyard 7v1 SAMBA 100-200cm tyrkysová S
Kód tovaru: 13325867285
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 5907563278028
- Obchodné meno: Odnímateľné vodítko Samba S 7v1
- Vyrobené z materiálu: Pásky
- Značka: Amiplay
- Druh: Upevnené
- Maximálna dĺžka šnúrky: 2 m
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,1 kg
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Účel nastaviteľného vodítka 7v1 Samba S pre psa
Vychádzkové vodítko pre psov malých plemien. Nastaviteľné na rôzne dĺžky, vyrobené z kvalitných materiálov, odolné, ideálne na prechádzky mestom a dlhé túry.
Charakteristika nastaviteľného vodítka Samba S 7v1 pre psa
Špecifikácia produktu:
• Typ: nastaviteľná šnúrka
• Výrobca: amiplay
• Séria: Samba
• Model: 7v1 odnímateľný
• Veľkosť: S
• Minimálna dĺžka: 100 cm
• Maximálna dĺžka: 200 cm
• Šírka pásky: 1,5 cm
• Určené pre: malého psa
• Materiál: polypropylénová páska
Vodítko Samba 7 v 1 je skvelá voľba na každodenné prechádzky. Funguje skvele ako pre dospelých psov, tak aj pre šteňatá, keď sa učia chodiť na vodítku. Je dĺžkovo nastaviteľný, vďaka čomu ho prispôsobíme každej situácii. Keď má byť pes blízko, napríklad pri prechádzaní cez ulicu alebo okoloidúcich, môžete vodítko pripnúť na minimálna dĺžka 115 cm. Ak je možné dopriať väčšiu voľnosť, vodítko môžeme pripnúť na dĺžku 140 cm a po úplnom odopnutí môžeme zaobstarať vodítko s dĺžkou 2 m, ktoré umožňuje psovi voľný priestor a exploatáciu priestoru bez trhania ochrancom. Je to ideálne riešenie pre šteniatka, ktoré sú veľmi zvedavé na svet.
Vodítko je vyrobené z odolnej pásky, odolnej voči poveternostným vplyvom, s mimoriadne pestrým letným farebným prevedením. Veľmi sa ľahko čistí, stačí ho utrieť vlhkou handričkou alebo v prípade potreby umyť a je pripravené na opätovné použitie.
Vodítko má ideálnu dĺžku, pes v bezpečí a my pohodlne. V jeho spodnej časti je navyše všitá prídavná rukoväť, ktorá umožňuje rýchlu reakciu a kontrolované držanie psa v každej situácii. Vodítko má dve karabíny, jednu pre jednoduché pripevnenie na postroj alebo obojok a druhú pre nastavenie dĺžky. Ďalšou výhodou je možnosť venčenia dvoch psov na jednom vodítku alebo pripnutie cez rameno, čím si uvoľníte ruky. Klasické vodítko zo série Samba vám vďaka tomu poskytne ešte väčší komfort a bezpečnosť počas prechádzok.
Kolekcia Samba je nepochybným hitom tohto leta. Je to najlepšia voľba pre všetkých, ktorí sa presýtili klasikou a radi vyčnievajú. Spoločnosť amiplay, spĺňajúca očakávania svojich zákazníkov, sa zamerala predovšetkým na pohodlie a dizajnové farby. Celá séria Samba je vyrobená z mäkkej pásky, upravená tak, aby nespôsobovala odreniny ani trenie ani pri dlhšom kontakte s kožou psa. Navyše tu boli predstavené inovatívne riešenia, ktoré zlepšujú kvalitu produktov, a tým zaručujú ich spoľahlivosť a ešte príjemnejšie používanie.
Neónové farby sprítomňujú nekonečnú vravu letných farieb, priamo z bláznivých ulice a pláže Rio de Janeira. Takýto dizajn vás určite nenechá bez povšimnutia pri prechádzkach. Bohaté farby dávajú veľa možností na vytvorenie jedinečných štylizácií z voľne komponovaných prvkov série. Všetky sú dostupné v našej ponuke.
Výhody nastaviteľného vodítka pre psa Samba 7 v 1 S:
• pestré farby;
• nastaviteľná dĺžka;
• 7 spôsobov použitia vodítka;
• mäkký popruh;
• silné karabíny;
• možnosť venčenia dvoch psov naraz;
• ideálne pre šteňatá a dospelých psov;
• dobre padne do ruky;
• ľahko sa čistí ;
• umývateľné;
• vyrobené z vysokokvalitných materiálov;
• vyrobené v Poľsku.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 5907563278028 |
Obchodné meno | Odnímateľné vodítko Samba S 7v1 |
Vyrobené z materiálu | Pásky |
Značka | Amiplay |
Druh | Upevnené |
Maximálna dĺžka šnúrky | 2 m |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,1 kg |
Stav balenia | Originál |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac