NIVEA micelárna voda pre citlivú pleť 4 ks
Kód tovaru: 13344388165
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 89259 starostlivé umývanie tváre
- Druh: Micelárne tekutiny
- Hmotnosť produktu s obalom: 1,6 kg
- Typ pleti: Citlivá
- Produkt neobsahuje: Zložky živočíšneho pôvodu
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Balenie: Fľaška
- Kapacita: 400 ml
- Vedúca zložka: Pantenol
- Vôňa: Žiadny zápach
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
4 x 400 ml
NIVEA MicellAIR® SKIN BREATHE Upokojujúca micelárna voda pre citlivú a precitlivenú pleť obsahuje zloženie 3v1 s pantenolom a olejom z hroznových jadierok: jemne a účinne čistí , upokojuje a pomáha redukovať 3 príznaky citlivej pleti: začervenanie, napätie a suchosť. Obsahuje vegánsku receptúru bez prísad živočíšneho pôvodu. Pôsobí v harmónii s mikrobiómom vašej pokožky. Fľaštička je z 96 % recyklovaná**.
AKO FUNGUJE: Častice nazývané micely obsiahnuté v micelárnej vode pôsobia ako magnet a účinne odstraňujú make-up, nečistoty a kožný maz. Vďaka tomu fluid účinne a šetrne čistí tvár, oči a ústa. Jemný k riasam. Bez zápachu. Bez oplachovania. Žiadne trenie. ÚČINOK: Dokonale čistá a jemná pokožka. Žiadne zvyšky make-upu ani mastný film, takže vaša pleť vyzerá zdravo a môže dýchať*.
*Potvrdilo to 87 % žien. Spotrebiteľský test na 100 ženách.
**bez štítku a uzáveru.
UPOZORNENIE:
Aplikujte na vatový tampón a jemne očistite pokožku tváre, zavretých očí a úst.
VÝHODY
ČISTENIE
DENNÉ POUŽÍVANIE
NEPARFUMOVÉ
UKLIDŇUJÚCI
VEGÁNSKY
OLEJ Z HROZNOVÝCH SEMEN
CITLIVÁ PLEŤ
- Receptúra 3 v 1 s pantenolom a olej z hroznových semienok
- Pomáha redukovať 3 príznaky citlivej pleti: začervenanie, napätie a suchosť
- Efektívne odstraňuje make-up, jemne a účinne čistí a upokojuje
- Pokožku je po použití dokonale čistá a jemná
- Pokožka vyzerá zdravo a môže dýchať
- 0 % zvyškov make-upu a mastného filmu
- Vegánske zloženie – žiadne živočíšne zložky
- Pracuje v súlade s mikrobiómom vašej pokožky
- 96 % recyklovaná fľaša**
Zloženie: Aqua, PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej, Vitis Vinifera Olej zo semien, panthenol, glycerín, sorbitol, decylglukozid, poloxamér 124, pantolaktón, polyquaternium-10, kokoylglutamát disodný, kyselina citrónová, chlorid sodný, síran sodný, propylénglykol, 1,2-hexandiol hexanediol, trisodný etanol. p>
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 89259 starostlivé umývanie tváre |
Druh | Micelárne tekutiny |
Hmotnosť produktu s obalom | 1,6 kg |
Typ pleti | Citlivá |
Produkt neobsahuje | Zložky živočíšneho pôvodu |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Balenie | Fľaška |
Kapacita | 400 ml |
Vedúca zložka | Pantenol |
Vôňa | Žiadny zápach |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac