Rukavice proti porezaniu ATG MAXIFLEX 34-8743 r10
Kód tovaru: 13344882621
- Stav: Nové
- Značka: ATG
- Model: REZ MaxiFLEX
- Veľkosť: 10 - XL
- Počet párov v balení: 1
- Hmotnosť produktu s obalom: 1 kg
- Kód výrobcu: 34-8743/10
- Účel: Univerzálne
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Vlastnosti produktu
- Priliehajúce montážne rukavice so zvýšenou ochranou proti porezaniu. Sú mimoriadne tenké a manuálne. Dno potiahnuté nitrilovou mikropenou. Ukončené elastickou manžetou. V súlade s normou EN 388
- Imituje „odpočívajúcu ruku“, zmierňuje únavu a zvyšuje pohodlie. Zaručujú stabilný úchop, vďaka použitiu technológie GRIPtech® znižujú únavu rúk a zvyšujú bezpečnosť.
- Majú dermatologickú akreditáciu , ktorá je v pracovných rukaviciach nevídaná
- Patentovaný mikropenový nitrilový povlak zaručuje 360° priedušnosť, vďaka čomu je. najlepšie priedušné rukavice dostupné na trhu. Vďaka technológii DURAtech® pre konštrukciu povlaku tieto rukavice vydržia 12 000 abrazívnych cyklov na milimeter. Na milimeter sú povlaky dvakrát odolnejšie ako ostatné rukavice v tejto triede.
Technické údaje
- Farba: čierna/zelená
- Dĺžka: 25 cm
- Hrúbka ruky:0,75 mm
Ochrana proti prerezaniu
Platforma CUTtech® obsahuje vysoko pevné priadze a vlákna, ktoré poskytujú výrobkom rôzne stupne odolnosti proti prerezaniu. Hlavnou myšlienkou tejto platformy je zabezpečiť vysoký komfort a spokojnosť používateľov.
Vlákna získavame len od našich dlhodobých kľúčových partnerov. Sú potiahnuté, opletené a vystužené na mieste v továrni. Vďaka tomu získavame inovatívne, ľahké a zároveň flexibilné priadze a vlákna. Sú navrhnuté pre maximálnu odolnosť.
Nedávno bola platforma CUTtech® obohatená o nitrilové výstuhy umiestnené medzi palcom a ukazovákom. Tento prvok zlepšuje odolnosť v najcitlivejších oblastiach väčšiny rukavíc, čo predlžuje ich životnosť a znižuje náklady na používanie. Poskytuje tiež dodatočnú ochranu proti porezaniu a pocit istoty pri používaní ostrých predmetov. CUTtech®, optimálna ochrana proti prerezaniu vďaka inovatívnym vláknam.
360° priedušnosť
360° priedušnosť - Naša patentovaná vrstva s mikropena odvádza vlhkosť a teplo od pokožky, aby udržala optimálnu teplotu rúk a umožnila efektívnu prácu Pre lepší chladiaci efekt použite našu technológiu AD-APT®, ktorá spolupracuje s AIRtech®.
Dlhšie používanie a úspora. peniaze
Vďaka použitiu technológie DURAtech® pri konštrukcii povlaku odolávajú rukavice MaxiFlex® 18 000 abrazívnym cyklom na milimeter. Na milimeter povlaku sú rukavice MaxiFlex® viac ako dvakrát odolnejšie ako iné rukavice vo svojej triede.
Zníženie únavy rúk
25 % tenšie - ako väčšina rukavíc dostupných na trhu s nitrilovou penou, ktoré poskytujú dvojnásobnú mechanickú pevnosť. Forma, fit a hmatové vnímanie – napodobňuje „ruku v pokoji“, zmierňuje únavu a zvyšuje pohodlie. Najnovšia technológia pletenia – umožňuje výrobu hladkých, zaoblených končekov prstov, čím sa zlepšuje hmatová citlivosť v týchto oblastiach. Konštantná úroveň prieniku podšívky– cez nitrilový povlak zaisťuje, že pokožka ruky prichádza do kontaktu iba s mäkkým podšívkovým materiálom.
Vylepšená účinnosť
Optimálna priľnavosť vďaka povrchovej úprave "microcups" zaručuje stabilné uchopenie. GRIPtech® znižuje únavu rúk a zvyšuje bezpečnosť.
ZARUKA ČISTOTY
Pre každý z našich produktov ATG® používame vlastný program HandCare®. Dbáme nielen na to, aby boli všetky prvky používané v našom výrobnom procese pre našich zamestnancov bezpečné (ISO 45000, REACH), ale po výrobnom procese všetky naše rukavice aj umývame, čo je ďalší krok k zabezpečeniu čistoty. Počas tohto procesu uprednostňujeme používanie dažďovej vody, ktorá je čistená a priebežne recyklovaná v našich vlastných zariadeniach na úpravu vody.
To nám umožňuje zaručiť, že naše rukavice sú „čerstvé po vybalení“, čo je certifikované Oeko-Tex® podľa Štandardu 100. Počas výrobného procesu nepoužívame žiadne látky SVHC.
Naše rukavice sú navyše dermatologicky akreditované asociáciou Skin Health Alliance. Certifikácia Skin Health Alliance dáva profesionálnym používateľom rukavíc po prvýkrát v bezpečnostnom priemysle istotu, že celý rad rukavíc ATG® je „bezpečný pre pokožku
Stav | Nové |
Značka | ATG |
Model | REZ MaxiFLEX |
Veľkosť | 10 - XL |
Počet párov v balení | 1 |
Hmotnosť produktu s obalom | 1 kg |
Kód výrobcu | 34-8743/10 |
Účel | Univerzálne |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac