Clavier 90W lampa na nechty, Hybrid LED UV Q9
Kód tovaru: 13349506585
- Stav: Nové
- Model: Q9
- Druh: LED + UV
- Napájanie: Sieťové
- Výkon: 90 W
- Ďalšie vlastnosti: Pohybový senzor, Časovač, Odnímateľné dno
- Kód výrobcu: 5907465659314
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Clavier 90W lampa na nechty, hybridná LED UV Q9
Clavier Q9 – 90W UV/LED lampa Vysoký výkon až 90W (45 diód!) zaručujúci odolnosť vašich hybridov Dvojité vytvrdzovanie DUAL UV/LED v rozsahu vlnových dĺžok 365nm a 405nm ProgressiveHeating postupne zvyšuje výkon až na 99 sekúnd Pohybový senzor, časovač, modré svetlo pre všetky svetlom tuhnúce laky a gély Vysokovýkonné DUAL UV/LED dvojité vytvrdzovanie TAJOMSTVO DLHOTRVAJÚCICH HYBRIDOV Najnovšia technológia 90W lampa. Má vysokovýkonný svetelný zdroj a dvojitý rozsah vlnových dĺžok 365nm a 405nm, čo zaručuje odolnosť vašich hybridov. Vyžaruje modré svetlo, ktoré je zdravé pre vaše oči a telo.
Vytvrdzuje už za 10 sekúnd RÝCHLEJŠIE A ÚČINNEJŠIE AKO INÉ LAMPY Lampa CLAVIER Q9 vytvrdzuje oveľa rýchlejšie ako iné žiarovky vďaka silnému výkonu, ktorý ponúka. V porovnaní s obyčajnou lampou, ktorá vytvrdzuje do 3 minút - CLAVIER vytvrdzuje za 10 sekúnd! To je obrovský rozdiel, najmä v profesionálnych kozmetických salónoch, kde je čas na prvom mieste.
JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE LAMPY CLAVIER Q9 Zamerajte sa na tvorbu a naša lampa zachová efekt. Nemusíte sa učiť zložité ovládanie, stačí lampu vybrať z krabice a pracovať. Ľahkosť a kompaktné rozmery vám umožnia vziať si lampu so sebou, kam len chcete.
Stav | Nové |
Model | Q9 |
Druh | LED + UV |
Napájanie | Sieťové |
Výkon | 90 W |
Ďalšie vlastnosti | Pohybový senzor, Časovač, Odnímateľné dno |
Kód výrobcu | 5907465659314 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac