K2 APC PRO 1L + SADA VNÚTORNÉHO KOKPITU
Kód tovaru: 13419846506
- Stav: Nové
- Kapacita balenia: 1000 ml
- Katalógové číslo výrobcu: D0001
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
| K2 APC NEUTRAL PRO 1L | K2 ŠTEFKA NA DETAILY | 2X MIKROVLÁKNO | 2X MAGIC SPONGE |
✅ Prečo práve naša sada?Súpravu sme pripravili, aby bolo čistenie vášho auta oveľa jednoduchšie a zároveň čo najefektívnejšie,starajte sa o svoje auto presne ako v detailingovom štúdiu vďaka profesionálnym produktom značky K2.
- ⭐️ K2 APC NEUTRAL PRO 1L - Univerzálny čistič
- ⭐️ K2 DETAILOVAČ ŠTEFKA
- ⭐️ 2X MIKROVLÁKNO 30X30
- ⭐️ 2X MAGIC SPONGE
Extrémne silný, univerzálny, všestranný a málo penivý prípravok na čistenie všetkých povrchov vonku aj vo vnútri auta. Koncentrát zameraný na jeho účel.
Jeho úroveň sily sa prejavuje v závislosti od stupňa riedenia. Vytvorené na boj s nečistotami na plastových a vinylových prvkoch, karosérii, pneumatikách a ráfikoch. Skvele sa hodí na pranie látkového čalúnenia.
Dokonale preniká a preniká do nečistôt. Funguje to rýchlo a efektívne. Rovnako ako ninja nezanecháva žiadne stopy, vrátane tých vo forme bielych zvyškov. Spája v sebe silu a jemnosť vyplývajúcu z neutrálneho pH.
✅ ŠTEFKA NA DETAILY K2 M315 VEĽKOSŤ 16Vysokokvalitná kefa vyrobená z prírodných-syntetických štetín. Určené na čistenie ťažko prístupných miest. Vďaka svojim rozmerom sa skvele hodí na čistenie väčších plôch, ako sú výplne dverí, prahy.
Dokonale sa hodí na čistenie interiéru auta s K2 APC , K2 APC Neutral PRO, K2 APC Strong PROa tiež uľahčí čistenie exteriéru, napríklad grilu, log a emblémov pomocou šampónu K2 Vena, K2 Vena PRO alebo ráfiky s použitím K2 ROTON, K2 Roton Pro.
Plastový kryt chráni čistené povrchy pred poškriabaním a šikovná rukoväť zaisťuje pevné uchopenie.
✅ 2X MIKROFIBER CLOT 30X30CMŠpeciálna štruktúra materiálu umožňuje utierkam dokonale absorbovať vodu a odvádzať nečistoty.
- Zloženie: 80 % polyester 20 % polyamid
- Veľkosť: 30 x 30 cm
- Farba: odoslané náhodne
Nezanecháva žiadne zvyšky na čistenom povrchu, žiadne šmuhy. Je to perfektný produkt pre priemyselné a domáce použitie.
✅ 2X MAGIC SPONGEKúzelná špongia funguje ako guma na nečistoty. Na účinné odstránenie nečistôt nepotrebujete chemikálie. Špongia je vhodná na povrchy, ktoré sú odolné voči vlhkosti a oderu, pretože aby magická špongia fungovala efektívne, je potrebné ju mierne navlhčiť a špinu zotrieť ako ceruzku gumou.
Ako používať ?
- Navlhčite vodou
- Jemným stlačením odstráňte prebytočnú vodu
- Jemne utrite povrch, ktorý chcete umyté
- Opláchnite špongiu pod vodou
- Opätovne použite
Stav | Nové |
Kapacita balenia | 1000 ml |
Katalógové číslo výrobcu | D0001 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac