SADA NA OPRAVU PREDNEJ SVORKY NISSAN QASHQAI
Kód tovaru: 13421010216
- Stav: Nové
- Výrobca dielov: Autofren
- Typ auta: 4x4/SUV, Osobné autá
- Katalógové číslo dielu: AUF-REP-001
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Parametre :
- Výrobca: Autofren/QUICK BRAKE
- Katalógové čísla: D025239, D4913, 113- 1477X
- OE čísla: 41134JE00A, 411360W700, D1120JE00A, 41121JE00A
- Priemer piestu: 60 mm
- Brzdový systém: Akebono
- Montážna strana: vpredu, vpravo/vľavo
Ponúkame všetky diely dostupné na trhu (vrátane originálnych) pre vaše auto!
Skladové zásoby sa menia veľmi dynamicky, je možné, že daný diel nebude v daný deň k dispozícii.
Autofren
Seinsa Autofren, spoločnosť založená v roku 1972 v španielskom meste Eugi, začala svoju činnosť s výrobou komponentov gumového systému bŕzd. Dynamický rozvoj spoločnosti, ako aj vysoká kvalita a neustále sa rozširujúci sortiment jej produktov zabezpečili spoločnosti Seinsa popredné postavenie medzi poprednými výrobcami komponentov pohonu a brzdových systémov pre nezávislý trh automobilových dielov; niektoré prvky vyrobené v závodoch tejto spoločnosti sa používajú aj na prvotnú montáž do automobilov Mercedes-Benz. Sortiment produktov značky Autofren zahŕňa širokú škálu súprav na opravu brzdových systémov určených pre mnohé európske, americké a ázijské modely áut.
Stav | Nové |
Výrobca dielov | Autofren |
Typ auta | 4x4/SUV, Osobné autá |
Katalógové číslo dielu | AUF-REP-001 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac