K2 KERAMICKÁ OCHRANA NÁTERU GRAVON NÁPLŇ 50 ML
Kód tovaru: 13457381934
- Stav: Nové
- Katalógové číslo výrobcu: G031
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
K2 KERAMICKÁ NÁPLŇ NÁTERU GRAVON 50 ML
kat.č.: G031
POPISKeramický povlak
Keramika náter je v súčasnosti najodolnejšou formou ochrany laku a iných povrchov známou vo svete. Zaručuje najvyšší stupeň ochrany a svojou tvrdosťou prevyšuje aj tie najtvrdšie autolaky. Po ochrane sa na laku objaví priehľadná a neviditeľná vrstva s hrúbkou až 2-3 mikróny, vďaka čomu je úplne izolovaný od nepriaznivých vplyvov všetkých vonkajších faktorov.
Technológia
Technológia
Technológia
Technológia
Technológia b>
Na základe najnovších technológií sme vytvorili produkt pre najnáročnejších automobilových nadšencov, ktorý zaisťuje 100% spokojnosť s výsledným efektom. Povlak K2 GRAVON je jedným z najinovatívnejších produktov v našej ponuke, založený na nanotechnológii, navrhnutý nekompromisne na dosiahnutie najlepšieho výsledku.
Výhody
K2 GRAVONchráni povrch pred poškriabaním, nečistotami, UV žiarením, soľou, vtáčím trusom, zrážkami a šťavou zo stromov, zvyškami hmyzu, koróziou a mechanickým poškodením spôsobeným napríklad nárazmi kameňov do karosérie.
Chráni lak pred defektmi, ktoré znižujú lesk a znižuje riziko kruhových škrabancov. Vďaka keramickému povlaku nie je potrebné auto voskovať a vďaka výborným vlastnostiam odpudzujúcim nečistoty a samočistiacim vlastnostiam možno znížiť frekvenciu umývania.
Keramický povlak na rozdiel od voskov nedokáže umývať chemikáliami, ide teda o najodolnejší známy spôsob povrchovej ochrany. Jediným spôsobom, ako odstrániť povlak, je strojové vyleštenie. Keramický náter chráni aj pred graffiti, nanesená farba nedrží na povrchu a dá sa ľahko odstrániť.
Aplikácie
Náter K2 GRAVON môže aplikovať nielen na lak, ale aj na gumu, plast, kov a sklo. Úspešne sa používa v automobilovom priemysle, jachtingu, letectve a priemysle.
Ako používať
Optimálne podmienky aplikácie:
- Okolitá teplota od 10 °C do 35 °C.
- Aplikujte v interiéri alebo na tienenom mieste.
- Neaplikujte v nadmerne vlhkých podmienkach .
Príprava povrchu:
- Lak dôkladne umyte a osušte.
- Povrch by mal byť bez dechtu, nečistôt a voskov, olejov z pást, továrenská ochrana. Na odstránenie nečistôt, ktoré zostali v póroch farby, sa odporúča použiť maliarsky íl K2
- Farbu s defektmi a škrabancami vyleštite strojovo, napríklad pomocou leštičky a pást K2 LUSTER.
Aplikácia:
- Pred nanesením keramického náteru povrch dôkladne odmastíme odstraňovačom K2 KLINET s použitím mikrovlákna - napr. Mikrovlákno BONA.
- Voliteľne naneste K2 Gravon Primer pomocou mechanickej leštičky, ktorá dodatočne posilní väzbu keramického povlaku s povrchom farby. Keramický povlak je možné naniesť hodinu po vyleštení
- Fľaštičku dôkladne pretrepte a naneste 6-8 kvapiek na suchú vreckovku omotanú okolo aplikátora.(Prvá aplikácia môže byť dvakrát veľkorysejšia, vďaka čomu aplikátor bude impregnovaný a náter nebude pri nanášaní na povrchu zaschnúť.)
- Aplikujte krížom krážom, raz na povrchy nie väčšie ako 50x50 cm.
- Po 1-2 minútach po aplikácii pri teplote cca 20° C preleštite povrchy mikrovláknom (vyššia teplota skracuje dobu schnutia, nižšia teplota ju zvyšuje). Nenechajte náter na laku zaschnúť.
- Po nanesení a vyleštení prvej vrstvy počkajte min. 1 hodinu a naneste ďalšiu (pre maximálnu výdrž naneste 3 vrstvy).
- Voliteľne po nanesení poslednej vrstvy naneste prípravok K2 GRAVON RELOAD, ktorý navyše zabezpečí sklz a prehĺbi farbu.
Po aplikácii:
- Nechajte auto v suchej miestnosti min. 8 hodín.
- Počas nasledujúcich 7 dní neumývajte auto žiadnymi chemikáliami.
- Pre pravidelnú údržbu náteru (každých 3-6 mesiacov) sa odporúča použiť produkt K2 GRAVON RELOAD.
Sada obsahuje: K2 Gravon 50 ml x1
PARAMETREkapacita: 50 ml
O ZNAČKE K2Globálna značka vyrábaná v Poľsku a predávaná vo viac ako 70 krajinách po celom svete.
Spoločnosť z Poľska, ktorá dodala niekoľko stoviek miliónov produktov do viac ako 70 krajín po celom svete? Pred viac ako 25 rokmi sa to zdalo nepravdepodobné. Vtedy sa začalo naše dobrodružstvo s automobilizmom. Začiatky boli skromné. Až otvorenosť prvých klientov, ktorí uverili našej vízii, nám dala príležitosť dokázať, že nič nie je nemožné.
Nadšenie, vášeň a úcta ku klientom nás sprevádzajú nepretržite od samého začiatkuzlé dni. Takto sme spoločne vytvorili jednu z najvýznamnejších značiek autochémie a kozmetiky. Oceňované po celom svete. Každý produkt, ktorý nájdete v ponuke K2, je výsledkom toho, že to, čo robíme, milujeme.
Skúsenosti nás naučili, že dobré produkty vznikajú len vtedy, keď sú skutočné potreby tých, ktorí ich používajú. dobre známy. Maliari, mechanici, pracovníci autoumyvárne, automobiloví nadšenci aj obyčajní vodiči. Preto s nimi pracujeme každý deň. Nové produkty testujeme v dielňach v Poľsku aj v zahraničí. Každý z nich vyrábame s dôrazom na najmenšie detaily. Vrcholom úsilia v každej fáze výroby a distribúcie sú certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. Takto sa buduje vzájomná dôvera.
Zákazník, ktorý nenájde to, čo hľadá, minie svoje peniaze inde . Chápeme, aké dôležité je, aby široký rad K2 optimálne reagoval na potreby vodičov.
FOTKYStav | Nové |
Katalógové číslo výrobcu | G031 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac