TEC 2000 PREPLACHOVANIE MOTORA + VSTREKOVANIE DIESELU
Kód tovaru: 13478369977
- Stav: Nové
- Katalógové číslo výrobcu: EF -ST ZIELONY+ ŻÓŁTY
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,426 kg
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Súprava obsahuje:
1x TEC-2000 Engine Flush 375ml
1x TEC-2000 Diesel Injector Cleaner 375ml
TEC-2000 Engine FlushJeden jeden z prvých a niekoľkých prípravkov, v ktorých boli vynechané chlórované uhľovodíky – čo znamená žiadne škodlivé výpary počas prevádzky prípravku a čistejšie prostredie.
TEC-2000 Engine Flush je považovaný za jeden z najúčinnejších prípravkov na čistenie vnútro motora. Veľmi ľahko sa používa v akýchkoľvek podmienkach. Vzorec TEC-2000 Engine Flush je prítomný na svetovom trhu už viac ako 20 rokov a teší sa vynikajúcej povesti medzi zákazníkmi, ktorí sa profesionálne zaoberajú automobilovým trhom.
Ako používať?
TEC-2000 Engine Flush by sa mal používať počas štandardnej výmeny oleja.
Pridajte prípravok do motora, stále do starého oleja. Motor by mal dosiahnuť normálnu prevádzkovú teplotu. Po pridaní prípravku by mal motor bežať na voľnobeh cca 10-15 minút (auto by malo byť vo vetranej miestnosti alebo vonku, aby nedošlo k otrave výfukovými plynmi). Po uplynutí tejto doby vypustite starý olej, nainštalujte nový filter a doplňte nový.
Ak má motor problémy, ako sú lepkavé krúžky, nerovnomerná kompresia, zvýšená spotreba oleja alebo čierny dym, pracujte s prípravok by mal pred výmenou oleja trvať cca 25-30 minút.
Unikátna kombinácia vysoko účinných čistiacich prostriedkov spolu s veľmi účinným mazaním umožňuje použitie prípravku vo všetkých spaľovacích motoroch - benzínových, naftových a poháňaný plynom. Prevádzka je pre motor úplne bezpečná.
Dávkovanie:
Jedna 375 ml plechovka TEC-2000 Engine Flush stačí na každých 4-5 litrov oleja (5-6 litrov pre mokrú spojku) olej)
Kedy prepláchnuť motor?
Preplach motora TEC-2000 „Preplach motora“ je zloženie:
- motor horí olej
- vozidlo vyfukuje tmavý alebo modrý dym
Ak motor spaľuje olej a výsledkom je tmavý alebo modrý dym, krúžky majú odolnosť voči práci a nedotýkajú sa stien valca, v skutočnosti uniká olej do spaľovacej komory.
- olej uniká cez pretlak
- nízka kompresia
Ak má motor problémy so štartovaním, môže to znamenať, že krúžky boli zachytené karbónovými usadeninami a zastavili sa v prstencových drážkach. Keď motor beží, tlak v spaľovacej komore vstupuje do spodnej časti piestu, znižuje kompresiu v spaľovacej komore a vyfukuje olej. Existuje aj možnosť, že krúžky boli mechanicky poškodené, to sa stáva v 1 z 10 prípadov.
- počuť zdvihátka ventilov
- olej bol vymenený za viac ako 15 000 km. km
- olej je starší ako 12 mesiacov
- auto bolo jazdené prevažne v meste
- kúpili ste si auto alebo motor a neviete jeho história
Multifunkčný čistič vstrekovačov, určený pre dieselové motory. Vyvinutá receptúra prípravku bola testovaná po celom svete už viac ako 10 rokov a neustále sa zdokonaľuje. Základné aj aktívne zložky prípravku boli navrhnuté v Spojených štátoch amerických. Konečný produkt, ktorý poskytujeme zákazníkom, je momentálne najlepší prípravok tohto druhu na svete.
Ako používať?
Čistič vstrekovačov dieselových motorov TEC-2000 používaný na zníženie dymu vo výfukových plynoch plynov, je najlepšie aplikovať priamo na vstrekovaciu lištu. Môžete použiť univerzálny čistič vstrekovačov, ktorý ponúka množstvo firiem na trhu. Procedúra trvá približne 20 minút.
Základný postup spočíva v:
- Odpojení prívodného a spätného palivového potrubia od koľajnice
- Namieste drôty továrne, zapojíme servisné predslov stroje na čistenie vstrekovačov a ich voľné konce umiestnime do plechovky s čističom vstrekov dieselových motorov TEC-2000
- Naštartujte motor, odteraz motor beží na TEC-2000 DIC, jedna plechovka, teda 375 ml, vystačí na cca 20 minút prevádzky.
- Keď je box prázdny, vypnite motor
- Odpojte servisné káble
- Zapojte továrenské káble
Čistenie je dokončené, ale ak je efekt čiastočný alebo boli vstrekovače obzvlášť znečistené, odporúča sa celú operáciu zopakovať.
Po vykonaní vyššie uvedených operácií nechajte motor bežať na voľnobeh približne 20 minút.
Posledné z riešení, ak nie je možný žiadny z vyššie uvedených variantov.
Ukončite sacieho potrubia z palivového čerpadla vozidla do čističa vstrekovačov TEC-2000 Diesel Injector Cleaner môže byť súčasne umiestnené aj potrubie "návrat do nádrže". Motor by mal bežať, kým nebude obsah plechovky takmer prázdny. Pre lepšie výsledky na motoroch s vysokým počtom najazdených kilometrov odporúčame predĺžiť procedúru o ďalších 20 minút použitím ďalšej 375 ml plechovky TEC-2000 Diesel Injection Cleaner.
Stav | Nové |
Katalógové číslo výrobcu | EF -ST ZIELONY+ ŻÓŁTY |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,426 kg |
Stav balenia | Originál |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac