Poháre na šampanské Prosecco KROSNO Perla 4 ks
Kód tovaru: 13498307139
- Stav: Nové
- Značka: Krosno
- Typ postavy: Pearl
- Kapacita: 170 ml
- Farba: Transparentná
- Počet kusov v súprave: 4
- Materiál spracovania: Sklo
- Účel: Poháre na šampanské
- Ďalšie informácie: Vhodné do umývačky riadu
- Kód výrobcu: F576923017062000
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,15 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Poháre na šampanské, prosecco PERLA KROSNO 4 ks 170 ml
Kolekcia: PERLA
Značka: KROSNO
Poháre na šampanské z kolekcie PERLA od KROSNO sú ideálnou ponukou pre milovníkov jednoduchých, prírodných tvarov. Miska je jemne zaoblená a upevnená na dlhej nohe a stabilnej nohe. Poháre PERLA sú vyrobené z najkvalitnejšieho skla, ktoré zaisťuje trvanlivosť, odolnosť proti zakaleniu a dokonalú priehľadnosť a lesk. Bez ohľadu na príležitosť sa oplatí mať aspoň jeden set, ktorý určite poteší všetkých hostí.
Výhody pohárov na šampanské PERLA KROSNO:
✅ Jemné , prirodzený tvar
✅ Vďaka zaoblenému, jemne sa uzatvárajúcemu tulipánovému poháru môžete pri degustácii sústrediť jemný buket vína.
✅ Decentná dlhá stopka
✅ Jemná kombinácia prvkov: stopky, košíčky a nôžky.
✅ Hygienický okraj s hladkým povrchom košíčkov
✅ Stabilne vyrobená päta
✅ Vynikajúca bezfarebná a priehľadná sklo zvýrazňujúce farbu nápoja
✅ dokonalý lesk
✅ Sklo bez olova a ťažkých kovov
✅ Vhodné do umývačky
✅ 100 % Poľská výroba
Sklo tvarované presnými a modernými strojmi. automatickým spôsobom.
KROSNO je spoločnosť, ktorá vyrába sklo už takmer sto rokov a je symbolom poľského sklárskeho priemyslu. Okrem ručnej výroby je firma známa aj automatickou výrobou okuliarov a pohárov, využívaním moderných a presných strojov a neustálym zdokonaľovaním technologických postupov.
Krosno využíva technológiu, ktorá umožňuje imitáciu ručnej výroby pri zachovaní šetrnosti tvary a individuálny charakter okuliarov a okuliarov. Spoločnosť vždy dbá na kvalitu, transparentnosť a lesk skla.
Poháre sú vyrobené z najkvalitnejšieho kryštalického skla.
Tento materiál pripomína krištáľové sklo, ale je bezpečné pre každodenné použitie, pretože neobsahuje olovo. Má všetky estetické a mechanické výhody. Je veľmi číre a trvácne a odolné voči zafarbeniu spôsobenému umývaním v umývačkách riadu.
Vlastnosti kryštalického skla:
Perfektná čírosť
Vysoká odolnosť proti poškriabaniu a zašpineniu
Trvanlivosť a pevnosť
Vynikajúci zvuk
Bezpečnosť – bez olova
Technické detaily:
Využiteľná kapacita : 170 ml
Výška: 270 mm
Priemer: 75 mm
Počet kusov v sade: 4
Prevedenie: pre červené víno, pre biele víno
Index: F576923017062000
Kolekcia: PERLA
Značka: KROSNO
Elegantné balenie
Elegantné okuliare v čiernom obale, ktorý poskytuje nielen ochranu pred poškodením, ale je aj štýlovým darčekom.
Stav | Nové |
Značka | Krosno |
Typ postavy | Pearl |
Kapacita | 170 ml |
Farba | Transparentná |
Počet kusov v súprave | 4 |
Materiál spracovania | Sklo |
Účel | Poháre na šampanské |
Ďalšie informácie | Vhodné do umývačky riadu |
Kód výrobcu | F576923017062000 |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,15 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac