ADBL Súprava interiérovej kozmetiky #2
Kód tovaru: 13502011854
- Stav: Nové
- Kapacita balenia: 500 ml
- Katalógové číslo výrobcu: ADB000172
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,6 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Sada interiérovej kozmetiky ADBL #2
Sada obsahuje 1 ks nasledujúcich položiek:
- ADBL Interior Cleaner 500 ml + atomizér - na kokpit a gumu
- ADBL kapota 500 ml + atomizér - na čalúnenie a čalúnenie
- ADBL okrúhla kefa na detailovanie 12 - priemer 25 mm
+ 2 ks - Bezšvíková utierka z mikrovlákna 30 x 30 (náhodná farba)
ADBL INTERIOR CLEANER
Objem: 500 ml
Neutrálny prípravok na rýchle a jednoduché odstránenie nahromadenej špiny a prachu z prístrojová doska. Obnovuje pôvodný vzhľad. Nezanecháva žiadne zvyšky. Vhodné pre materiály vyrobené z vinylu, plastu alebo gumy. Nevyžaduje oplachovanie. Pohodlné zloženie pripravené na použitie s príjemnou ovocnou vôňou.
Ako používať:
- Pripravené na použitie.
- Aplikujte ADBL INTERIOR CLEANER na kefu alebo mikrovlákno.
- Zbavte sa nečistôt.
- Utrite čistým mikrovláknom.
Ďalšie tipy:
Pred použitím pretrepte. Testujte na nenápadnom mieste. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred slnečným žiarením. Nezmrazujte.
Hrot atomizéra pripevnený k produktu sa môže vizuálne líšiť v závislosti od šarže.
ADBL BONNET
Kapacita: 500 ml
Jednoduchý a bezpečný prípravok určený na čistenie stropného a osviežujúceho látkového čalúnenia a kobercov. Moderné čistiace prísady odstraňujú nečistoty bez ovplyvnenia kvality farieb a textúry textílií. Nevyžaduje oplachovanie. Pohodlné zloženie pripravené na použitie so sviežou vôňou.
Ako používať:
Pripravené na použitie.
- Vyčistenú plochu povysávajte.
- Aplikujte ADBL BONNET na kefu alebo handričku z mikrovlákna.
- Povrch vydrhnite alebo utrite.
- Sušte pomocou ADBL GOOFER.
Ďalšie tipy:
Pred použitím pretrepte. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred slnečným žiarením.
Hrot atomizéra priložený k produktu sa môže vizuálne líšiť v závislosti od šarže.
ADBL okrúhla kefa na detaily
Kefka na čistenie detaily, rohy a ťažko dostupné miesta
Veľkosť 12 - priemer 25 mm
KRUHÁ ŠTEFKA NA DETAILOVANIE ADBL je vysoko kvalitná Kefka ADBL na čistenie detailov, rohov a ťažko dostupných miest.
Prírodné syntetické štetiny a plastová objímka zaisťujú jemné a efektívne čistenie každého prvku. Ideálne na použitie vo vnútri aj vonku v akomkoľvek aute.
Bezšvové mikrovlákno, handrička
Veľkosť: 30 cm x 30 cm
Mikrovlákno v tomto je vhodné na plastové prvky a ráfiky, ako aj na vosky a lapovanie leštiacich pást a v menšej miere na rýchle detailery.
Gramáž: 220 g/m2
Vlastnosti: bezproblémové
Stav | Nové |
Kapacita balenia | 500 ml |
Katalógové číslo výrobcu | ADB000172 |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,6 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac