FILTER DRAINER VZDUCHOVÝ OLEJ 3/8″ ASTA
Kód tovaru: 13619520474
- Stav: Nové
- Hmotnosť produktu s obalom: 1,35 kg
- Značka: Asta
- Kód výrobcu: GFC-300-03
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
POPIS PRODUKTU
Parametre:
- závit: 3/8"
- presnosť čistenie: 5µ
- maximálny prietok: 4000 l/min.
- maximálny tlak: 10 Bar
- odtokový sifón: 80 ml
- olej nádrž: 150 ml
- maximálna teplota: 60˚C
- výška: 225 mm
- šírka: 125 mm
- filtračný vzduch li>
- reduktor tlaku
- olejovač
- systém regulácie prietoku oleja
PODOBNÉ PRODUKTY
FILTER STLAČENÉHO VZDUCHU LB 719/2 MANN-FILTER
-27%FILTER STLAČENÉHO VZDUCHU LB 719/2 MANN-FILTER
LB 719/2 MANN-FILTER FILTER STLAČENÉHO VZDUCHU
-25%Olejový filter MANN-FILTER LE 6014
Olejový filter MANN-FILTER LE 6014
-14%AWTOOLS OLEJKA 1/2" OL-MIDI
-19%FILTER, OLEJ, NÁSTENNÝ REDUKTOR SICO 1,4"
-23%FILTER, OLEJ, NÁSTENNÝ REDUKTOR SICO 1,4"
-21%Olejový filter MANN-FILTER LB 962/2
-16%Vertikálny redukčný ventil pre kompresor GAV 1/2
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac