Radiálna opravná vložka 186 TL 340x245 mm TIP TOP
Kód tovaru: 13623143211
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 5021867
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Uplatnenie
radiálna vložka PREMIUM 186 TL s rozmermi 340 x 245 mm umožňuje trvalú opravu bezdušové pneumatiky radiálne pneumatiky, v súlade s platnou výberovou tabuľkou.
Môžu byť použité na opravu pneumatík v procese vulkanizácie za studena a za tepla. Vložka 186 TL je špeciálna vložka používaná pri oprave poškodenia čela, ramena a bočnice veľkých radiálnych pneumatík OTR/EM po predchádzajúcom naplnení miesta poškodenia zmesou MTR RUBBRER a zahriatí poškodeného lievika v termolise. .
Je možné ho použiť vo všetkých vulkanizačných systémoch od 18-150 stupňov C. Správne parametre vulkanizácie a primeranú pevnosť spoja dosiahnete len pri použití SPECIAL CEMENT BL OTR v chemickej technológii (za studena). vulkanizácia, používa sa MTR SOLUTION.
Zamýšľané použitieUrčené na opravu poškodení radiálnych pneumatík vo veľkých pneumatikách.
Konštrukcia
Radiálna vložka je vystužená 2 vrstvami textilného kordu (pretkaného polyamidovým vláknom, potiahnutým gumou), z ktorých každá má inú dĺžku a šírku, vďaka čomu dokonale rozdeľuje napätie vznikajúce počas prevádzky opravenej pneumatiky. Prémiové vložky majú navyše zosilnenú vrstvu spájajúcu vložku s pneumatikou (modrá vrstva), vďaka čomu poskytujú mimoriadne vysokú priľnavosť (o viac ako 30 % vyššiu v porovnaní s predchádzajúcou generáciou vložiek), čo vedie k ešte presnejšiemu a jednoduchšiemu nanášaniu vložiek. vložkou. Vylepšené vlastnosti spojovacej vrstvy zaisťujú najvyššie hodnoty adhézie a tým aj najlepšiu možnú kvalitu a životnosť opravy pneumatiky. Sú dostupné v novom, tmavomodrom balení.
Výhody
Rovnomerne kombinované s pevnostným balíkom aktívnych vrstiev. Špecializovaný tvar a konštrukcia vložky, prispôsobená charakteristikám pneumatiky. Náplň je možné použiť vo všetkých známych vulkanizačných systémoch a metódach.
Technické údaje:
- Výrobca: Rema Tip-Top
- Produktový rad: PREMIUM, so zosilnenou väzobnou vrstvou
- Rozmery: 340 x 245 mm
- Počet v balení: 5 ks
- Počet šnúrok vrstvy: 2
- Použitie: na opravu poľnohospodárskych pneumatík
- Životnosť: 5 rokov
- Skladovacie podmienky: 20 ± 5°C, v suchu a tme miesto.
- Teplota vulkanizácie: 18oC - 150oC
- Použitie so špeciálnym lepidlom Cement BL
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 5021867 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac