CND SHELLAC Hybrid Varnish Wildfire 7,3 ml ČERVENÝ
Kód tovaru: 13702450288
- Stav: Nové
- Druh: Farebný lak
- Farba: Iná farba, Odtiene červenej a ružovej
- Produkt neobsahuje: DBP, Formaldehyd, Gáfor, Xylén, Toluén, TPHP, Formaldehydová živica
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
CND Shellac Color Wildfire 7,3 ml. Krycia farba, klasická ohnivá červená
Nanesiete hybridné laky CND Shellac ako lak na nechty, nanesiete dve tenké vrstvy vytvrdnuté v lampe. Farby sú hypoalergénne, neobsahujú formaldehyd, toluén a DBP. Farba vydrží na nechtoch 14 dní s vysokým leskom. Odstránenie farby trvá len niekoľko minút, bez pilovania.
Šelakové gélové laky sú dostupné v rôznych odtieňoch – ružové, červené, hnedé, fialové. Od jemných a jemných až po vysoko nasýtené tmavé farby. Pokročilé zloženie – nanáša sa ako lak a nosí sa ako gél – zaistí, že nechty budú vyzerať prirodzene a budú chrániť pred škodlivými vonkajšími faktormi.
NOVÝ, 100% ORIGINÁLNY produkt z poľskej distribúcie
Ako používať laky na nechty Shellac:
Produkt len na profesionálne použitie.
- Na začiatok potrebujete základnú vrstvu – jedna vrstva CND Shell. Vrstva vytvrdená v UV lampe za 10 sekúnd je dôležitým základom pre systém Shellac. Ide o dokonalú vrstvu spájajúcu prírodný necht s farbou.
- CND Shellac Color Coat - vyberte si farbu. Naneste na podklad a vytvrdzujte v UV lampe 2 minúty. Farba sa nanáša dvakrát.
- CND Shellac Top Coat - jediný vrchný náter zaistí odolný, pevný finiš so zrkadlovým leskom.
POZOR! Pred každým použitím leštidlom pretrepte, aby sa premiešali účinné látky (asi jednu minútu). Starostlivo dodržiavajte pokyny a produktový list. Produkt môže spôsobiť alergické reakcie.
POZOR! Fotografie sú len ilustračné. Existuje možnosť farebných nezrovnalostí v dôsledku rozdielov v tom, ako ich zobrazujú počítačové monitory.
Stav | Nové |
Druh | Farebný lak |
Farba | Iná farba, Odtiene červenej a ružovej |
Produkt neobsahuje | DBP, Formaldehyd, Gáfor, Xylén, Toluén, TPHP, Formaldehydová živica |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac