SunSun / Grech CBG-500 - kaskádový filter s UV
Kód tovaru: 13713704561
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: SUNSUN MOTOR PRE CBG-500
- Model: S UV LAMPOU
- Druh: Biologické, Chemický, Mechanický
- Typ: Kaskádové
- Maximálny výkon: 500 L/h
- Minimálny výkon: 500 L/h
- Spätný tok vody: Kaskáda
- Výška produktu: 24,5 cm
- Šírka produktu: 20,5 cm
- Dĺžka: 38 cm
- Ďalšie vlastnosti: Nastavenie kapacity
- Hmotnosť produktu s obalom: 1,4 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
SunSun / Grech CBG-500 - kaskádový filter s UV
Kaskádové filtre boli vytvorené pre čo najlepšiu filtráciu cez veľký objem. Konštrukcia filtra zároveň umožňuje jeho umiestnenie mimo nádrže, čím šetrí miesto v akváriu a spätný chod vody, realizovaný pomocou kaskády, dokonale prevzdušňuje vodu v akváriu. Takéto vlastnosti filtra výrazne prevyšujú vnútorné filtre bez ohľadu na objem akvária.
Konštruktéri série SunSun CBG vylepšili tento koncept kaskádových filtrov o viacstupňovú filtráciu (mechanickú, biologickú a chemickú ) a sterilizáciu vody UV lampou. Najlepšia kvalita filtrácie spolu s dodatočnými riešeniami uľahčujúcimi prevádzku filtra robia filter v tejto oblasti ďaleko pred konkurenciou. Keď sa k tomu pripočíta nie vysoká cena, séria CBG je bezkonkurenčná a dá sa pokojne povedať, že je to momentálne najlepší produkt na trhu.
Filter má trojstupňovú filtráciu, spočívajúcu v prevádzke troch rôznych filtračných vložiek. Každá z nábojníc má samostatné, vyhradené miesto a voľne uložené nábojnice majú nádobu - kôš. Filtračné médiá majú špeciálnu "zásuvku" s rukoväťou, vďaka ktorej ich rýchlo vyberiete z filtra.
Biologickú filtráciu zabezpečujú biokeramické guľôčky rôznej pórovitosti. Guličky sú biotopom pre baktérie, ktoré znižujú koncentráciu NH3, NH4 a NO2 v akváriu, pričom ovplyvňujú zdravie rýb a poskytujú prirodzenú výživu pre rastliny.
Chemickú filtráciu zabezpečuje aktívne uhlie, ktoré dokonale viaže kovy a ich zlúčeniny, humínové pesticídy a produkty látkovej výmeny. Ide o kartušu, ktorá číri vodu a znižuje nepríjemný zápach vody. Zlepšuje kvalitu vody vrátane biologickej filtrácie.
Mechanickú filtráciu zabezpečuje špongia s vhodnou stupňovitosťou. Odstraňuje z vody všetky nečistoty, čistí vodu od prachu, zvyškov rastlín alebo malých plávajúcich častí substrátu.
Do košov s filtračnými médiami je možné umiestniť akúkoľvek filtračnú vložku v závislosti od potrieb nádrže.
Silná UV-C lampa je zodpovedná za sterilizáciu vody. Má široké spektrum účinku, ktoré je zodpovedné za udržanie vynikajúcej kvality vody. Mimoriadne účinný zabíja všetky riasy a spóry baktérií zodpovedné za tvorbu modrozelených rias alebo chorôb. Lampa má spínač, ktorý umožňuje prispôsobiť stupeň sterilizácie vody potrebám nádržky. Pravidelné používanie svietidla účinne chráni nádrž pred nepríjemnými prekvapeniami. puzdro lampy má malý hľadáčik, ktorý informuje používateľa o prevádzke lampy.
Voda do filtra sa privádza cez dve rúrky na rôzne účely. Spodná trubica nasáva vodu v najbližšej možnej oblasti dna. Filter tak nasaje nečistoty ležiace na dne, ktoré sú častou príčinou zanášania dna a zhoršenia kvality vody. Druhý vstup je čiastočne nad vodnou hladinou – bežne sa nazýva povrchový skimmer. Vodu čerpá priamo z jej povrchu, odstraňuje všetky plávajúce nečistoty a bielkoviny, ktoré sú pre ľudské oko viditeľné ako mastná škvrna. Táto mimoriadne nevzhľadná škvrna je vysoko nebezpečná pre zdravie a kvalitu vody, preto filter, ktorý ju neutralizuje, zaisťuje najlepšiu a úplnú kvalitu filtrácie vody.
Filter má plynulú, plynulú reguláciu prietoku, a tým aj účinnosti . Úprava umožňuje prispôsobiť filter akváriám s objemom 38 až 115l.
Na trubici skimmeru je prídavná regulácia prietoku, vďaka ktorej si jednoducho nastavíte stupeň účinnosti tohto vtoku spolu so spodným vtokom na úrovni od 0 % do 100 % prietoku.
Teleskopické dno, prívod vody a špeciálna pätka umožňujú jednoduchú a rýchlu inštaláciu zariadenia v akomkoľvek akváriu, bez ohľadu na výšku nádrže alebo hrúbku skla, z ktorého je vyrobená.
Filter SunSun je vytvorený na základe dlhoročných skúseností. Je spoľahlivý a efektívny. Obežné koleso, ktoré je srdcom zariadenia, je odolné voči vysokej odolnosti čerpanej vody a navyše má os zo spekaných nehrdzavejúcich kovov s titánom, vďaka čomu môže čerpadlo fungovať aj v morskej vode.
Technické údaje:
- príkon 6W čerpadlo + 5W UV lampa
- maximálny prietok 500 l/h
- minimálny prietok 160 l/h
- určené pre akváriá od 38 do 115 l
p>
- rozmery 192 x 110 x 165 mm
Stav | Nové |
Kód výrobcu | SUNSUN MOTOR PRE CBG-500 |
Model | S UV LAMPOU |
Druh | Biologické, Chemický, Mechanický |
Typ | Kaskádové |
Maximálny výkon | 500 L/h |
Minimálny výkon | 500 L/h |
Spätný tok vody | Kaskáda |
Výška produktu | 24,5 cm |
Šírka produktu | 20,5 cm |
Dĺžka | 38 cm |
Ďalšie vlastnosti | Nastavenie kapacity |
Hmotnosť produktu s obalom | 1,4 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac