WOBLER ASP THUNDER 7,5 PEARL WHITE ENGIMA
Kód tovaru: 13717498684
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: T75-7
- Druh: Potápajúce sa
- Značka: Engima
- Model: Hrom
- Spôsob rybolovu: Spinningové/točiacie
- Účel: Aspekt, Chub
- Ďalšie vlastnosti: Nevyplnené
- Hĺbka ponoru: 0,5 m
- Dĺžka: 7,5 cm
- Váha: 8 g
- Počet výšok: 2
- Počet kusov: 1 ks
- Názov farby podľa výrobcu: Biely
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,09 kg
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Tento model návnady netreba predstavovať, funguje dobre na každej rieke, svojou charizmou priťahuje nielen krásnych jalcov a jelcov, ale aj mnohých priaznivcov jalcov.
Návnada je ručne vyrobená vytvorený na prácu, lietanie ďaleko a veľmi dobrú účinnosť.
Cieľ bol dosiahnutý, vobler funguje dobre, má dobrý dosah a dokáže otvoriť vodu aj vo veľmi ťažkých podmienkach, v ktorých nezažívame časté útoky asp.
Pracovná hĺbka nástrahy b> závisí od rýchlosti navíjania, pri klasickom, rýchlejšom vedení nástraha dosahuje hĺbku asi 50 cm.
Hmotnosť je asi 8 g.
Zatiaľ čo farby návnady sa pohybujú v škále najefektívnejších farieb.
Ako loviť? Najúčinnejším spôsobom je viesť nástrahu na asp, niekedy vo veľmi rýchlom prúde ju možno jemne pridržať, pomalšie.
Typické sú štandardné miesta na lov s touto nástrahou asp škvrny, min. rôzne typy prítokov, klietky, prítoky, miesta, kde je zobrazený asp.
Na takýchto miestach budeme počuť špliechanie charakteristické pre voš.
Upozorňujeme, že predmetom aukcie sú návnady vyrábané ručne. Každá nástraha je vyrobená individuálne a môže sa mierne líšiť od nástrahy na fotografii, napríklad odtieňom, bodkou, dlhšou, kratšou šnúrou atď.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | T75-7 |
Druh | Potápajúce sa |
Značka | Engima |
Model | Hrom |
Spôsob rybolovu | Spinningové/točiacie |
Účel | Aspekt, Chub |
Ďalšie vlastnosti | Nevyplnené |
Hĺbka ponoru | 0,5 m |
Dĺžka | 7,5 cm |
Váha | 8 g |
Počet výšok | 2 |
Počet kusov | 1 ks |
Názov farby podľa výrobcu | Biely |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,09 kg |
Stav balenia | Originál |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac