BOLL súprava na inštaláciu čelného skla
Kód tovaru: 13823319538
- Stav: Nové
- Typ: Polyuretán
- Účel: Sklo
- Kapacita balenia: 310 ml
- Katalógové číslo výrobcu: 0070093
- Značka: Boll
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
KATALÓGOVÉ ČÍSLO: -
Lepidlo BOLL na sklá automobilov
Vzhľadom na nariadenia, ktoré vstúpili do platnosti 1. januára 2020
Prosíme vás, aby ste pri nákupe uviedli svoje daňové identifikačné číslo, neskoršie zadanie daňového identifikačného čísla nebude brané do úvahy.
.
.
Lyžičky vyrábame na objednávku pre všetky stavebné stroje.
Na iných aukciách ponúkame aj iné diely na stroje JCB, CAT, Volvo, CASE a Komatsu!
Všetky práva k fotografiám a popisom uvedeným v našich aukciách vlastníme a chránime ich. Ich úplné alebo čiastočné kopírovanie bez nášho súhlasu je porušením autorského práva v zmysle zákona o ochrane autorského práva a práv s ním súvisiacich zo 4. februára 1944 (Z. z. č. 24, položka 83, oprava: Vestník zákonov 94 č. 43 bod 170) a dodatky z 9. mája 2007 (Zbierka zákonov č. 99, bod 662), v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a Rady 2004/48/ES z 29. apríla 2004. p>
Stav | Nové |
Typ | Polyuretán |
Účel | Sklo |
Kapacita balenia | 310 ml |
Katalógové číslo výrobcu | 0070093 |
Značka | Boll |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac