YOSHI SPARKLES TOP hybrid bez utierania s trblietavým efektom
Kód tovaru: 13849446048
- Stav: Nové
- Druh: Vršok/top
- Farba: Bezfarebný
- Názov farby podľa výrobcu: Leskne sa
- Zbierka: Iskrí
- Kapacita: 10 ml
- Kód výrobcu: 5905616152233
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Na ochranu krásnej farby vášho hybridného lakua celého stylingu, aby ste sa ním mohli pýšiť nie pár dní, ale až 4 týždne. Žiadne triesky a voľný okraj nechtu je dokonale chránený - hybridný top spôsobí, že vaše hybridné nechty budú vyzerať úžasne po dlhú dobu.
Pre trvalý styling... ❤️
✅ PARTY TOP - ŠTÝLY NA RÔZNE PRÍLEŽITOSTI➡️ Množstvo: 1 kus
➡️ Kapacita: 10ml
➡️ Farba: SPARKLES
S trblietavými časticami pre hybridné laky na nechty.
Najväčší trend tohto roka!
Veľmi malé farebné čiastočky s prevahou striebra, zapustené do vrchnej časti No Wipe Top, sa hodia ku každému štýlu. Premení každú farbu laku na WOW efekt!
❤️
Dáva dokonalý lesk, zanecháva krásny efekt po mnoho týždňov. Top je samonivelačný, čo vám umožňuje skrátiť čas stylingu.
✅ ZÁRUKA JEDINEČNÉHO EFEKTU NA VAŠE NECHTY!Top je zodpovedný za dotvorenie celého stylingu. Jeho úlohou je chrániť hybridný lak nanesený na nechty pred poškriabaním a stratou farby.
Vďaka topom bude váš nechtový styling ⭐ odolný a bude zostať v perfektnom stave aj niekoľko týždňov. Nadstavce na nechty navyše ⭐ chránia vašu farbu pred vyblednutím.
✅ NA ČO SA VROČEK POUŽÍVA?- Je určený napoužitie na hybridný lak, ale aj gél resp. akryl,
- vytvrdzuje v UV/LED lampe,
- poskytuje intenzívnu úpravu nechtom,
- nemá lepkavú disperznú vrstvu(nevyžaduje umývanie čističom),
- nežltne,
- jepevný,a zároveňflexibilný,
- predlžuje trvanlivosť stylingu,
- chráni nechty proti škrabancom a trieskam,
- má bezpečné zloženie – pre nechty aj ruky.
Hybrid top vaše nechty nielen dokonale ochráni, ale aj spevní natoľko, že sa nebudete báť náhodného nárazu. Už sa nemusíte vyhýbať svojim obľúbeným činnostiam! Vďaka hybridnému topu zostane váš lak alebo gél na svojom mieste.
⭐ Vyskúšajte to sami a presvedčte sa sami, že je to naozaj ten najlepší top! ⭐
⭐ APLIKÁCIA:
- Na predtým nanesený a vytvrdnutý podklad nanesieme tenkú vrstvu farebného hybridného laku a následne vytvrdíme pomocou UV/LED lampy.
- li>
- Tip: Hĺbku farby dosiahnete, keď nanesiete 2 vrstvy laku. Hybridné laky nepoužívajte priamo na nechtovú platničku!
- Nakoniec naneste na nechty tenkú vrstvu vrchného laku a vytvrdnite pod lampou. Vďaka nemu získa styling silný finiš a zvýšenú odolnosť.
⭐ ČAS VYTVRDZOVANIA:
Čas vytvrdzovania: 90 s LED/120 s UV.
Na dosiahnutie lepšieho lesku sa oplatí predĺžiť čas vytvrdzovania na: 120 s LED/300 s UV
Pozor! Snažíme sa aby grafika zobrazujúca farby produktov, ktoré ponúkame, bola čo najpresnejšia, čo najvernejšie odrážala ich skutočný vzhľad. Akékoľvek nepresnosti vyplývajú z dôvodov, ktoré nemôžeme ovplyvniť.
Osvetlenie použité pri prezeraní grafiky, zariadenie, na ktorom sa zobrazuje, nastavenia monitora, grafická karta – to sú faktory, ktoré môžu ovplyvniť vnímanie farieb.
Ponúkaný produkt je určený na profesionálne použitie. Používajte ho podľa určenia a dodržujte všetky preventívne opatrenia.
Opatrenia:
- uchovávajte ho na neviditeľnom a neprístupnom mieste pre deti,
- zabráňte kontaktu s pokožkou,
- vyhnite sa kontaktu s očami,
- nevdychujte výpary produktu,
- w Ak dôjde k akejkoľvek nežiaducej reakcii ( začervenanie, pálenie, svrbenie), odporúča sa ihneď prestať používať prípravok a v prípade potreby sa poradiť s odborníkom.
Kontraindikácie:
- akékoľvek lézie na nechtovej platničke a jej okolí,
- podráždenie, zápaly alebo alergie, infekcie,
- zranenia nechtovej platničky,
- rezy v oblasti ošetrovanej oblasti.
- precitlivenosť na aspoň jednu zo zložiek prípravku.
Stav | Nové |
Druh | Vršok/top |
Farba | Bezfarebný |
Názov farby podľa výrobcu | Leskne sa |
Zbierka | Iskrí |
Kapacita | 10 ml |
Kód výrobcu | 5905616152233 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac