VIANEK HYDRATAČNÝ VLASOVÝ SET ŠAMPÓN + KONDICIONÉR
Kód tovaru: 13868782323
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 5907502687720
- Názov: Vianek
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,15 kg
- Účel: Na vlasy
- Kožný problém: Neuplatňuje sa
- Počet produktov v súprave: 2
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
VIANEK je poľská značka prírodnej kozmetiky určená pre masový trh.
Venovaná ženám všetkých vekových kategórií s rôznymi a náročnými potrebami starostlivosti. Kombinácia starostlivo vybraných ingrediencií, podmanivých vôní a originálneho zdobenia obalov vytvára jedinečné posolstvo značky.
VIANEK je prírodná kozmetika, ktorá je odpoveďou na rastúci dopyt a záujem trhu nielen zo strany uvedomelých spotrebiteľov.
VIANEK je šesť rad produktov určených na starostlivosť o tvár, telo a vlasy, ktoré sa vyznačujú farbou:
- modrá séria - hydratačná
- zelená séria - osviežujúca a čistiace
- séria oranžová - vyživujúca
- červená séria - spevňujúca a proti vráskam
- ružová séria - relaxačná a upokojujúca
- fialová séria - upokojujúca a posilňujúca
Produkty nie sú testované na zvieratách a nepoužívajú žiadne látky pochádzajúce z mŕtvych zvierat.
Byliny, ktoré používame na výrobu, pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva , z oblastí čistého Podlasia (Dary Natury).
Dátum spotreby je 18 mesiacov od dátumu výroby, 3 mesiace od dátumu otvorenia.
VIANEK sada na vlasyHydratačný šampón na vlasy+Hydratačný vlasový kondicionérHydratačný šampón na vlasyJemný šampón na umývanie suchých a normálnych vlasov. Jemne čistí bez podráždenia pokožky hlavy.
Obsahuje komplex hydratačných a ochranných zložiek (vrátane glycerínu, panthenolu, ovsených bielkovín), ako je ako aj cenný olej z pšeničných klíčkov, ktorý regeneruje vlasovú kutikulu.
extrakt z koreňa púpavyvyživuje a zadržiava vlhkosť, vďaka čomu sú vlasy po umytí hladké, lesklé a elastické.
Produkt je dermatologicky testovaný. P
kapacita: 300 ml.
Hydratačný vlasový kondicionérKondicionér na suché vlasy a normálne poskytuje ochranu pred nadmernou stratou vlhkosti a regeneráciu.
Obsahuje olej z pšeničných klíčkov, výťažky z lipy a podbeľ a panthenol so synergickým hydratačným a vyhladzujúcim účinkom, ako aj so znížením efektu krepovateniu vlasov.
Vlasy sú po použití jemné, lesklé a ľahko sa rozčesávajú.
Produkt bol dermatologicky testovaný.
Objem: 250 ml.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 5907502687720 |
Názov | Vianek |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,15 kg |
Účel | Na vlasy |
Kožný problém | Neuplatňuje sa |
Počet produktov v súprave | 2 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac