Model patológie zubov dospelých
Kód tovaru: 13870032273
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 1111190033211
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Funkcia:
1. Vďaka vynikajúcemu spracovaniu a vysokému stupňu simulácie je možné vizuálne zobraziť rast dospelých zubov.
2. Vyrobené z vysoko kvalitnej živice, je odolné a vhodné pre dentálne učebné nástroje.
3. Modely maxily a mandibuly sú úplne priehľadné a jasne ukazujú ľuďom detailnú štruktúru zubov.
4. Tento zubný model je veľmi vhodný na predvádzanie pacientov v zubných ambulanciách alebo ako experimentálny nástroj na výučbu v nemocniciach.
5. Môže sa použiť na vysvetlenie pacientom, kde sa poškodenie zubov nachádza, a na pomoc lekárom prediskutovať vhodné možnosti liečby.
Špecifikácie:
- Stav: 100 % nový
- Typ položky: Model zubov
- Materiál: živica
- Farba: číra
- Hmotnosť: približne 193 g / 6,8 oz
- Veľkosť : Približne 9 x 7 x 6 cm / 3,5 x 2,8 x 2,4 palca
Zoznam balíkov:
- 1 x model zubov
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 1111190033211 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac