MUGGA ROLKA NA 20% DEET PRE KOMÁRE A KLIEŠTE
Kód tovaru: 13892137023
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 5411649080509
- Značka: Mugga
- Druh: Roll-on
- Účel: Pre dospelých
- Čas akcie: 8 h
- Kapacita: 50 ml
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
MUGGA ROLL ON 20% DEET NA KOMÁRE A KLIEŠTE 50 ML
- DÁTUM EXSPIRÁCIE: 06. 2026
Séria Mugga CLASSIC sú produkty určené na všeobecné použitie v miernom podnebí. Zloženie a koncentrácia DEET boli zvolené tak, aby zabezpečili najvyššiu účinnú ochranu a príjemnú vôňu pokožky. Sú odolné, nefarbia oblečenie a ľahko sa nanášajú. Prostriedky proti komárom a kliešťom Mugga sú určené pre všetkých, ktorí sa chcú chrániť pred nežiaducim hmyzom. Mugga je neodmysliteľným spoločníkom počas lesných výletov a rodinných piknikov. Osvedčený hubármi a rybármi po celom svete.
Odpudzuje komáre (európske), kliešte, muchy, mrle, mrle. Jediná aplikácia poskytuje ochranu na 7 hodín.
Obsah DEET 20 %
Ako používať:
Aplikujte s loptičku.malé množstvo Mugga na odhalené časti tela a potom rovnomerne rozotrite. Vyhnite sa jeho aplikácii na plast (remienky hodiniek, slnečné okuliare), syntetické tkaniny. Vyhnite sa oblastiam okolo očí, nosa a úst. Mugga Roll-on nedráždi pokožku a nespôsobuje škvrny, nemal by sa však aplikovať na rezné rany, rany alebo podráždenú pokožku. V prípade aplikácie na tvár najskôr naneste prípravok na ruky a potom prípravok rozotrite na pokožku tváre. Pred použitím repelentu proti kliešťom a komárom Mugga si prečítajte štítok na obale. Nepoužívať u detí mladších ako 12 rokov.
Pomocou roll-onu rovnomerne rozotrite malé množstvo produktu (približne 1 ml na 600 cm2 pokožky) na exponované časti tela. Nepoužívajte priamo na tvár - nanášajte rukami. Používajte 1-2 krát denne.
Dlhotrvajúca účinnosť, žiadny aerosólový odpad ani výpary. Ideálne pre astmatikov. Fľaša je veľmi odolná a ľahko sa vloží do golfového bagu, batohu, kabelky alebo batožiny. ROLL-ON APLIKÁTOR vám dáva kontrolu nad množstvom a oblasťou, ktorú aplikujete. Je to ekonomickejšie ako sprej. Žiadny repelent na rukách, žiadna hmla vo vzduchu na vdýchnutie.
Produkt chráni pred komármi približne 4 - 7 hodín (kratšia doba ochrany platí pre Aedes alebo komáre Anopheles spp. prenášajúce tropické choroby). Faktory ako teplota a vlhkosť vzduchu, ako aj potenie pokožky môžu ovplyvniť účinnosť prípravku
ZLOŽENIE: Obsahuje účinnú látkuDEET213 g/ L N,N- Dietyl-3-Metylbenzamid, Etanol 336,4 g/L, denatoniumbenzoát 0,01 g/L a frakcie rastlinných olejov
Pridanie rastlinných extraktov pomáha spomaliť odparovanie DEET z pokožky, čo predlžuje ochrannú dobu.
ŠPECIFIKÁCIE PRODUKTU:
-NAME: MUGGA CLASSIC ROLL ON 20 %
-KONCENTRÁCIA DEET: 20 %
-KAPACITA: 50 ml
-VEK (DETI): > 12 ROKOV
- TEHOTNÉ ŽENY: ÁNO
- PRIEMERNÝ ČAS OCHRANY V MIERNEJ KLÍME:7 H
-TRVANIE OCHRANY V TROPICKEJ KLÍME: 4-7H
-POČET APLIKÁCIÍ/DEŇ: 1-2
-POUŽÍVANIE NA PLASTY: NIE
-POUŽÍVANIE NA TVÁR: NIE
-DÁTUM EXSPIRÁCIE: 5 ROKOV
- DÁTUM EXSPIRÁCIE: 06/2026
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 5411649080509 |
Značka | Mugga |
Druh | Roll-on |
Účel | Pre dospelých |
Čas akcie | 8 h |
Kapacita | 50 ml |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac