Ochrana reťaze ABUS Catena 6806K/85 Aqua
Kód tovaru: 13942448491
- Stav: Nové
- Model: 6806K/85
- Druh: Reťaz
- Značka: Abus
- Kód výrobcu: 4-SL90282KC
- Váha: 800 g
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Od roku 1924 poskytuje ABUS pokoj na celom svete. Ako nemecký výrobca kvalitných bezpečnostných systémov ABUS zabezpečuje, že jeho produkty sú spoľahlivé, odolné a extrémne jednoduché na používanie. Aby sme vyhoveli rastúcim požiadavkám používateľov v súkromnom a komerčnom sektore, ABUS ponúka širokú škálu inovatívnych riešení pre bezpečnosť domácností, cestovanie a bezpečnosť objektov. Do skupiny ABUS patria tieto spoločnosti: ABUS August Bremicker Söhne KG, ABUS Security-Center GmbH & Co. KG a ABUS Pfaffenhain GmbH. Skupina zamestnáva približne 4 000 ľudí po celom svete.
ABUS Catena 6806K/ 85cm Aqua REŤAZ S ZÁMKOM
KLASICKÁ REŤAZ S VYBAVENÍM ZÁMKU S KNOW -ABUS HOW
Tradícia sa snúbi s inovatívnym dizajnom: Catena 6806 kombinuje prevádzkový princíp svojho predchodcu Catena 685 s bezpečnostnou technológiou ABUS, ktorá je pripravená na budúcnosť.
Reťazové zámky boli medzi cyklistami vždy veľmi obľúbené. To nie je prekvapujúce, napokon, upútajú jedinečnými vlastnosťami. Rovnako ako Catena 6806.
Pretože táto spona má na jednej strane nízku hmotnosť a dá sa pohodlne prepravovať. Dá sa zložiť do tašky alebo alternatívne zrolovať okolo sedlovky cyklistického sedla.
Na druhej strane je natoľko flexibilný, že vám umožní pripevniť bicykel prakticky kdekoľvek. Aj na malom priestore bude mať Catena 6806 dostatok miesta a zabezpečí mobilitu.
Špecifikácia:
- Výrobca - ABUS
- Model – CATENA 6806
- Úroveň bezpečnosti – 6
- Farba – modrá / Aqua
- Hmotnosť – 920 g
- Typ zámku – kľúč
- Obvod - 85cm. (Nová dĺžka reťaze sa zvýšila o 10 cm oproti predchádzajúcemu modelu + štvorcové články silnejšie )
Technológie:
- 6 mm retiazka so štvorcovými článkami v PVC obale
- Reťaz zo špeciálne tvrdenej ocele
- Pohodlný transport vďaka ku kompaktnej inštalácii reťaze okolo sedlovky
Abus Security Level System je rozdelený do 3 úrovní:
- Maximum Úroveň zabezpečenia: 10-15
- Dodatočná úroveň zabezpečenia: 5-9
- Štandardné zabezpečenie Úroveň: 1 - 4
---------------------------------- --- -----------------------------
CENA NAVRHOVANÁ VÝROBCOM – 165 PLN
Stav | Nové |
Model | 6806K/85 |
Druh | Reťaz |
Značka | Abus |
Kód výrobcu | 4-SL90282KC |
Váha | 800 g |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
V dnešnej dobe...?!
Vďaka tomuto pánovi, som ju mal do týždňa doma, síce v násobne vyššej cene, ale takú, akú som potreboval, takže spokojnosť na mojej strane.
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac