Botaniqa LOVE ME LONG + BUGSPRAY Temptation
Kód tovaru: 13958970202
- Kód výrobcu: 5902768434002
- Značka: Botaniqa
- Obchodné meno: 13464857368
- Druh: Šampón
- Produkt neobsahuje: Parabény, Silikóny
- Účel šampónu: Pre dlhú srsť
- Kapacita: 250 ml
- Účel kondicionéra: Pre dlhú srsť
- Ďalšie vlastnosti: Zabraňuje statickej elektrine
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,28 kg
- Váha: 150 g
- Druh zvieraťa: Pre psa
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Sada Botaniqa = 1 x Love Me Long sprej 250 ml + 1 x Love Me Long šampón 250 ml + 1 x Pokusa Bugspray 150 ml sprej na chodenie proti kliešťom
Botaniqa Love Me Long Spray antistatický sprej pre ľahko rozčesateľný Detangler & Antistatic. Love Me Long Spray bol vytvorený na uľahčenie starostlivosti o vlasy medzi kúpeľmi. Vysoko účinný antistatický sprej na rozčesávanie obohatený o extrakt z Cupuaçu & Shea vyživuje, uľahčuje rozčesávanie, zabraňuje krepovateniu srsti a strate vlhkosti v srsti. Dá sa použiť ako neutralizátor „nežiaducich“ pachov. a zaťažiť srsť v prípade dlhosrstých psov. Zanecháva príjemnú, jemnú vôňu. Dá sa použiť na suchú aj mokrú srsť.
Účel použitia: Systematická starostlivosť o dlhé a polodlhé srsti vyžadujúce výživu, hydratáciu a ochranu. Odporúča sa pre dlhosrstých psov, ako sú Yorkshirský teriér, Shih Tzu, Afganský chrt, Lhasa Apso a psy s podobnou štruktúrou srsti.
Produkt obsahuje:
Prírodný extrakt Cupuacu & Shea Zloženie uľahčujúce rozčesávanie Antistatický komplex Hydratačný komplex pH vyvážené Zloženie vhodné na použitie na suché aj mokré vlasy
Výrobok NEOBSAHUJE:
parabény, alkohol, farbivá, silikóny, živočíšne zložky pôvod, ropné deriváty
Ako používať: Sprej sa odporúča používať medzi kúpeľmi, aby sa vlasy udržali v dobrom stave a odstránili sa uzlíky a krepovatenie. Sprej treba rozotrieť na odev, najmä na miesta, kde vznikajú nežiaduce zamotania. Potom jemne prečešte a nechajte uschnúť, potom znovu rozčešte. Prípravok nezanecháva mastné stopy. Možno použiť na biele a svetlé odevy. Nespôsobuje zmenu farby.
Kapacita: 250 ml
Zloženie: Aqua, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Glycerin, Porphyra Umbilicalis Extract, Caesalpinia Spinosa Gum, Výťažok z ovocia Persea Gratissima, maslový extrakt Butyrospermum Parkii, maslo zo semien Theobroma Grandiflorum, kyselina linolová, kyselina linolénová, disodná soľ EDTA, DMDM hydantoín, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Trietanolamin, Parfum, Limonene. Cupuacu and Shea Shampoo je šampón na báze prírodných zložiek, vyvinutý špeciálne pre dlhosrstých psov. Prípravok vlasy nielen dôkladne umýva a vyživuje, ale aj posilňuje a zároveň ich chráni pred mechanickým poškodením. Vďaka prítomnosti prírodného a čistého ovocia cupuaçu a výťažkov z bambuckých orechov vlasy vyhladzuje a dodáva im lesk. Koncentrát 1: 5. Prípravok bez parabénov, farbív, zložiek živočíšneho pôvodu, silikónov a vedľajších ropných produktov.
Aplikácia: Systematická starostlivosť o dlhú a polodlhú srsť, ktorá vyžaduje výživu, hydratáciu a ochranu. Odporúča sa pre dlhosrsté a polodlhosrsté plemená, ako sú: Yorkshirský teriér, Afganský chrt, Shih Tzus, Afganci atď.
Ako používať: Pred použitím srsť dôkladne rozčešte alebo vykefujte. Navlhčite teplou vodou a naneste zriedený šampón (1:5), jemne masírujte od hlavy po chvost, kým sa nedosiahne pena, potom dobre opláchnite teplou vodou. V prípade potreby opakujte. Na dosiahnutie najlepších výsledkov použite kondicionér Love Me Long Cupuaçu & Shea. Pravidelným používaním kondicionéru sú vlasy hodvábne a chránené pred vonkajšími faktormi, ako je horúci vzduch zo sušiča alebo znečistenie ovzdušia. Naneste primerané množstvo kondicionéru na mokré vlasy a rovnomerne rozotrite. Držte niekoľko minút a potom opláchnite teplou vodou. Venujte zvláštnu pozornosť miestam, ktoré sú obzvlášť náchylné na zamotanie. Srsť jemne osušte mäkkým uterákom, v prípade potreby použite fén.
TEMPTATION GreenLine Bug Spray Sprej proti kliešťom pre psov a mačky 150 ml
GreenLine Bug Spray je prírodný prípravok pre psov na báze esenciálnych olejov, ktorý je ideálny na lesné túry s vaším miláčikom. Neobsahuje alkohol, parabény ani silikóny. Neodfarbuje srsť a nezanecháva mastné škvrny.
Bezpečný návrat z prechádzok s GreenLine BugSpray! Prírodný sprej pre psov na báze certifikovaných esenciálnych olejov, ktorých aróma vytvára pachovú bariéru, ktorá je nepríjemná pre kliešte, blchy a komáre.
GreenLine BugSpray - ako používať:
nastriekajte na srsť, vyhýbajte sa očiam a slizniciam, po nastriekaní nechajte zaschnúť a po 2-3 hodinách operáciu zopakujte
Ak dávate prednosť použitiu koncentrovanejšieho prípravku, ktorý v konečnom dôsledku vyžaduje aplikáciu iba raz týždeň - odporúčame náš ďalší prípravok: BugsOut Oil - olej
p>Ako používať:
Nastriekajte na srsť, vyhnite sa oblasti okolo očí a slizníc. Po nastriekaní nechajte zaschnúť. Operáciu zopakujte po 2-3 hodinách.
Uchovávajte v pôvodnom obalena tmavom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Neriediť.
Používajte u psov starších ako 8 týždňov.
Zloženie (INCI):
Aqua, bylinný olej Cymbopogon winterianus, olej z listov Eucalyptus globulosus , olej z Mentha piperita, olej z púčikov Eugenia caryophyllus, listový olej Pelargonium graveolens, olej z Lavendula angustifolia, olej z listov Cinnamonum zeylanicum
Kód výrobcu | 5902768434002 |
Značka | Botaniqa |
Obchodné meno | 13464857368 |
Druh | Šampón |
Produkt neobsahuje | Parabény, Silikóny |
Účel šampónu | Pre dlhú srsť |
Kapacita | 250 ml |
Účel kondicionéra | Pre dlhú srsť |
Ďalšie vlastnosti | Zabraňuje statickej elektrine |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,28 kg |
Váha | 150 g |
Druh zvieraťa | Pre psa |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac