AUTOMATICKÁ BUBLIENKA 32X
Kód tovaru: 13999549894
- Stav: Nové
- Druh: Stroj
- Vek dieťaťa: 3 roky +
- Značka: inna (M-IMP)
- Hrdina / rozprávka: Nevyplnené
- Kód výrobcu: MA0065
- Šírka produktu: 28 cm
- Výška produktu: 15 cm
- Hĺbka produktu: 9 cm
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,6 kg
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
⭐ANJEL BUBBLE GUN 32 DIER⭐
✔️Unikátny stroj na výrobu mydlových bublín, spestrenie každej párty. Vďaka tejto hračke sa vaše dieťa zabaví na záhrade alebo v parku pri hre s mydlovými bublinami.
⭐Úžasná hračka, ktorá po stlačení spúšte uvoľní množstvo trblietavých bublín. Chcete okoreniť zábavu na párty pre najmenších? Toto je PERFEKTNÁ hračka na takúto príležitosť!
✔️Tento stroj na bubliny je tiež skvelým nápadom na darček pre každé dieťa, pretože ako dobre vieme - VŠETKY DETI MAJÚ RÁD MYDLOVÉ BUBLINY!
✔️Špecifikácia stroja:<14> xD2cm <14> xD /li>Napájanie: 4 x 1,5V (AA) batérie – nie sú súčasťou balenia 32 hláv 1 fľaša bublinkovej tekutiny Stojan na tekutiny Estetická darčeková krabička ✅>✅>
Vyrobené z veľmi kvalitných materiálov bez ostrých hrán VEĽKÉ MNOŽSTVO BUBLÍN ☀️ Sada bude perfektná ako darček! ☀️
Určené pre deti od 3 rokov. 3⃣➕
Ako to funguje❔❔❔
- Nalejte bublinkovú tekutinu do špeciálneho stojana, ktorý prichádza so setou
-
- Dostanete sa veľa zábavy! Ideálne pre mladých aj starých.⭐
✅>
☀️ Sada bude perfektná ako darček! ☀️
Určené pre deti od 3 rokov. 3⃣➕
Ako to funguje❔❔❔
- Nalejte bublinkovú tekutinu do špeciálneho stojana, ktorý prichádza so setou
- Dostanete sa veľa zábavy! Ideálne pre mladých aj starých.⭐
Stav | Nové |
Druh | Stroj |
Vek dieťaťa | 3 roky + |
Značka | inna (M-IMP) |
Hrdina / rozprávka | Nevyplnené |
Kód výrobcu | MA0065 |
Šírka produktu | 28 cm |
Výška produktu | 15 cm |
Hĺbka produktu | 9 cm |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,6 kg |
Stav balenia | Originál |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac