KÁBLOVÉ LEPIDLO M20x1,5 TESNENIE IP68 fi: 6-12mm
Kód tovaru: 14087382062
- Stav: Nové
- Značka: inna (Anamet)
- Kód výrobcu: 736 720,1
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Káblové vývodky Anaconda s dvojitým tesnením sa vyznačujú širokou škálou káblov upevnenie, veľmi vysoká tesnosť a zvýšená lisovacia sila. Môžu byť použité v mnohých rôznych aplikáciách, napr. v elektrotechnike, priemysle, železnici alebo automobilovom priemysle.
Dvojvrstvové tesnenie umožňuje rozšírený rozsah tesnenia. Pri použití kábla s väčším priemerom môžete použiť jedno väčšie tesnenie a v prípade menších priemerov použiť obe tesnenia umiestnené na sebe (menšie sa vkladá do väčšieho).
Obidve tesnenia sú vyrobené z EPDM gumy triedy V0, testované a certifikované podľa EN45545-2. Okrem toho majú tlmivky napr. Schválenia UL/CSA, NEMA 4Xa IP68.
Technické údaje:- Výrobca: ANAMET
- Séria: Anaconda
- Index: 736 720,1
- Konštrukcia: tlmivka pozostávajúce z troch častí (telo, poistná matica a dvojité tesnenie)
- Materiál: telo a poistná matica z poniklovanej mosadze, dvojité tesnenie z EPDM gumy
- Prevádzková teplota: -45ºC až +105ºC
- Trieda tesnosti: IP68, NEMA 4X
- Farba : metalické
- Hmotnosť: 38 g
- Balenie: 1 ks (produkt pochádza z továrenského kolektívu balenie, bude dodané v náhradnom obale)
- Závit ISO: M20 x 1,5
- Montážny rozsah - dve vrstvy (S1+S2 ): 6,0 – 9,0 mm
- Montážny rozsah – jedna vrstva (S1): 9,0 – 12 mm
- A - 35 mm
- B - 10 mm
- C - 22 mm
- b>
- E - 22 mm
1) UL-514B a CSA C 22.2 (UL/CSA dokument č. E 500099), vhodné na použitie v nebezpečnom prostredí podľa NEC:
- článok 501.10 (B) (2) trieda I, divízia 2
- Článok 502.10 (A) (2) a (B) (2) Trieda II, divízie 1 a 2
- Oddiel 503.10 (A) (3) a (B). Trieda III, divízia 1 a 2
2) Vhodné pre železničné aplikácie HL1, HL2 a HL3 v súlade s EN 45545-2, EN 45545-3, R22 a R23.
Aplikácia:- Železničné aplikácie
- Elektrické inštalácie
- Konštrukcia strojov a zariadení
- Robotika
- Automatizácia a riadenie
- li>
- Konštrukcia vozidiel
- Automobilový priemysel
- Káblové tunely
- Montáž solárnych a fotovoltaických inštalácií
- Ochrana dátových a optických káblov
- CCTV monitorovacie systémy
- Poplachové systémy
Anamet Europe BV je špecialista na flexibilné hadice na prenos kvapalín a plynov a ochranné systémy káblov a elektrických vodičov.
Spoločnosť poskytuje riešenia a podporuje svojich zákazníkov po celom svete. Vďaka dlhoročným skúsenostiam sú schopní vyriešiť prakticky všetky technické problémy súvisiace s inštaláciou a ochranou hadíc, vodičov a káblov v rôznych priemyselných inštaláciách.
Stav | Nové |
Značka | inna (Anamet) |
Kód výrobcu | 736 720,1 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac