Izotonický nápoj Prime Red 500m
Kód tovaru: 14092215282
- Obchodné meno: Prime Hydration LEMON LIME nápoj USA 500 ml
- Druh: Pripravený na pitie/plechovka
- Kapacita: 500 ml
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Stav produktu: NOVINKA
Izotonický nápoj Prime Red 500mPozývame vás objaviť Prime Red 500m - izotonický nápoj, ktorý vám pomôže udržať si optimálnu hydratáciu počas intenzívneho fyzického cvičenia. Jeho jedinečné výživové aspekty z neho robia nenahraditeľný produkt pre športovcov a aktívnych ľudí.
Prime Red 500m je nielen vynikajúci izotonický nápoj, ale aj neoddeliteľná súčasť kuchyne regiónu sveta, z ktorého pochádza prichádza - USA. Tradične sa používa ako osviežujúci nápoj počas tréningov a športových súťaží.
Výrobca Prime Red 500m - PRIME Hydration USA - sa môže pochváliť rozsiahlymi skúsenosťami, reputáciou a jedinečnými hodnotami, ktoré ovplyvňujú kvalitu tohto produktu. Spoločnosť je už roky lídrom na trhu izotonických nápojov a jej odhodlanie zabezpečiť najvyššiu kvalitu je nespochybniteľné.
História výrobcu PRIME Hydration USA je svedectvom ich jedinečných techník a postupov, ktoré ovplyvniť konečný produkt. Používajú najnovšie výrobné technológie a starostlivo vyberajú ingrediencie, aby vytvorili produkt s jedinečnou chuťou a príjemnou textúrou.
Najväčšou výhodou Prime Red 500m je však jeho špecifická chuť, ktorá ho na trhu odlišuje. . Neexistuje žiadny iný izotonický nápoj, ktorý dokonale spája osvieženie s výraznou chuťou. To robí Prime Red 500m jedinečným a jedinečným.
Obchodné meno | Prime Hydration LEMON LIME nápoj USA 500 ml |
Druh | Pripravený na pitie/plechovka |
Kapacita | 500 ml |
Stav balenia | Originál |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac