Avent Response Sklenená fľaša 240ml 1m+
Kód tovaru: 14093679856
- Stav: Nové
- Vek dieťaťa: 1 m+
- Farba: Transparentné
- Kód výrobcu: SCY933/01
- Značka: Philips Avent
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,3 kg
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Podpora prirodzeného rytmu sania dieťaťa
Cumlík napodobňujúci prsník
Cumlík Natural Response umožňuje prúdenie mlieka len vtedy, keď dieťa aktívne saje.
Bábätko pije, prehĺta a dýcha úplne prirodzene, ako keby salo prsník. Cumlík uľahčuje kombináciu
prirodzeného kŕmenia a kŕmenia z fľaše.
Jednoduché spojenie dojčenia a kŕmenia z fľaše
Prirodzené prisatie vďaka cumlíku v tvare bradavky
Cumlík umožňuje prúdenie mlieka len vtedy, keď dieťa aktívne saje.
Cumlík Natural Response podporuje prirodzený rytmus kŕmenia dieťaťa, čím uľahčuje kombináciu dojčenia a kŕmenia z fľaše. Cumlík je vybavený unikátnym otvorom, ktorý umožňuje prúdenie mlieka len vtedy, keď dieťa aktívne saje. Vďaka tomu, keď dieťa prestane sať, aby nabralo vzduch, prestane prúdiť aj mlieko.
Sklenená fľaša Philips Avent je vyrobená z najkvalitnejšieho borosilikátového skla, ktoré je odolné voči vysokým teplotám a teplotným šokom . Vďaka tomu ho možno bezpečne skladovať v chladničke, ohrievať a dokonca aj sterilizovať.
Naše nové dojčenské fľaše Natural Response sa líšia od fliaš, ktoré sa vyznačujú voľným tokom jedla. Rovnako ako pri dojčení, môže to trvať niekoľko pokusov, aby ste si zvykli na pitie z tejto fľaše, čo je úplne prirodzené.
Stav | Nové |
Vek dieťaťa | 1 m+ |
Farba | Transparentné |
Kód výrobcu | SCY933/01 |
Značka | Philips Avent |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,3 kg |
Stav balenia | Originál |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac