DOPRAVA ZADARMO
BEZPEČNOSTNÉ OKULIARE SOLUS 1000 ČÍRE OCHRANNÉ OKULIARE 3M SCOTCHGARD
Kód tovaru: 14437838848
42,75 € s DPH
Skladom < 6 ks
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Model: 3M-OO-SOLUS1101 T
- Druh: Okuliare
- Typ: Ochrana proti rozstreku
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,08 kg
- Farba šošovky: Bezfarebná
- Kód výrobcu: 3M-OO-SOLUS1101 T
- Značka: 3M
- Ďalšie vlastnosti: Tesniaca pena, Nastaviteľné bočnice
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
BEZPEČNOSTNÉ OKULIARE SOLUS 1000 ČÍRE OCHRANNÉ OKULIARE 3M SCOTCHGARD NÁTER
7100080184
- Okuliare 3M Solus série 1000 majú silné polykarbonátové sklo v tenkom, štýlovom ráme.
- Okuliare sú vybavenépovrchovou úpravou proti zahmlievaniu a poškriabaniu 3M Scotchgarda možno ich rôznymi spôsobmi prispôsobiť pomocou čelenky a tesnenia.
- Okuliare ochránia vaše očibez toho, aby ste museli robiť kompromisy v štýle, pohodlí alebo zornom poli.
- Ľahké bezpečnostné okuliare majú štíhle, moderné rámy s mäkkými bočnicami s farebnými akcentmi pre štýlový vzhľad, mäkký nos a čalúnené bočnice pre väčšie pohodlie.
- Silné polykarbonátové šošovky poskytujú odolnosť proti nárazu a sú pokryté vrstvou 3M Scotchgard proti zahmlievaniuktorá dokonale chráni pred zahmlievaním a poškriabaním, poskytuje ochranu proti zahmlievaniu dlhšie ako tradičné povlaky tohto typu, aj po opakovanom umývaní.
Vlastnosti produktu:
- Športové, nízkoprofilové ochranné okuliare 3M Solus, ktoré sa ľahko pridávajú čelenka a/alebo tesnenia podľa vašej aplikácie
- Mäkký nos a mäkké koncovky do uší zvyšujú pohodlie, padnutie a štýl
- Povrch proti zahmlievaniu 3M Scotchgard poskytuje vynikajúcu odolnosť proti zahmlievaniu a poškriabaniu
- Pri nosení s čelenkou a tesnením sa úroveň ochrany proti nárazu zvýši na strednú (BT)
Technické údaje 7100080184 3M:
- Komfortné vlastnosti: Elastický remienok, Mäkká nosová časť pre väčšie pohodlie, Voliteľné vymeniteľné penové tesnenie, Polstrované bočnice pre väčšie pohodlie
- Sortiment okuliarov: Pohodlie
- Farba rámu: Modrá-čierna
- Farba šošoviek: Číra
- Produktový rad: 1000
- Značky: Solus
- Materiál rámu: Polykarbonát
- Materiál šošovky: Polykarbonát
- Ochrana proti UV žiareniu: Polykarbonátová šošovka absorbuje 99,9 % UV žiarenia
- Ochrana proti striekajúcej vode: Áno
- Označenie povlaku šošoviek: 2C-1.2 3M 1 FT K N
- Vrstva šošoviek: Vrstva proti zahmlievaniu Scotchgard
- Typ produktu: Ochranné okuliare
- Typ tesnenia: Vymeniteľná vložka
- Splnené špecifikácie: EN 166:2002
- Použitie: Stavebníctvo, laboratóriá, výroba, farmaceutiká, potraviny a nápoje
Stav | Nové |
Model | 3M-OO-SOLUS1101 T |
Druh | Okuliare |
Typ | Ochrana proti rozstreku |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,08 kg |
Farba šošovky | Bezfarebná |
Kód výrobcu | 3M-OO-SOLUS1101 T |
Značka | 3M |
Ďalšie vlastnosti | Tesniaca pena, Nastaviteľné bočnice |
Stav balenia | Originál |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
braňo
Vaňová zátka, ktorú vieš zohnať iba v Poľsku aj to s tým, že Poliak na Slovensko tovar nezasiela...
V dnešnej dobe...?!
Vďaka tomuto pánovi, som ju mal do týždňa doma, síce v násobne vyššej cene, ale takú, akú som potreboval, takže spokojnosť na mojej strane.
V dnešnej dobe...?!
Vďaka tomuto pánovi, som ju mal do týždňa doma, síce v násobne vyššej cene, ale takú, akú som potreboval, takže spokojnosť na mojej strane.
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Tibor Dadu
Dobrý, ale trochu déle to trvalo.
Bogumila Woźniak
Dobre
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
Juraj Považan
Všetko OK
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Tibor Dadu
Dobrý, ale trochu déle to trvalo.
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
braňo
Vaňová zátka, ktorú vieš zohnať iba v Poľsku aj to s tým, že Poliak na Slovensko tovar nezasiela...
V dnešnej dobe...?!
Vďaka tomuto pánovi, som ju mal do týždňa doma, síce v násobne vyššej cene, ale takú, akú som potreboval, takže spokojnosť na mojej strane.
V dnešnej dobe...?!
Vďaka tomuto pánovi, som ju mal do týždňa doma, síce v násobne vyššej cene, ale takú, akú som potreboval, takže spokojnosť na mojej strane.
Zobraziť viac