HROB s GRAVÍNOM pre HROB, CINTORÍN, veľkosť XXL
Kód tovaru: 14443973335
- Stav: Nové
- Značka: Žiadna značka
- Typ: Iné
- Kód výrobcu: Sviečka s gravírovaním
- EAN (GTIN): 5060211010309
- Výška produktu: 32 cm
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
- Kúpte si výrobok na našej aukcii, napíšte do správy predajcovi alebo do samostatnej správy, pričom k dizajnu uveďte číslo Allegro symbol dizajnu si vyberiete a informácie potrebné na personalizáciu dizajnu (od koho).
- Pamätajte, že najčastejšie neposielame návrhy na schválenie, takže pred odoslaním ich k nám starostlivo skontrolujte správu, aby ste sa uistili, že neobsahuje žiadne chyby, preklepy atď.
- Na špeciálnu žiadosť môžeme v prípade veľkého počtu poslať šablónu na schválenie zmien
Nedostatok údajov zdrží objednávku.
POZOR! Baterku máme len v hnedej farbe! Šedá farba je nedostupná!
Steny sviečky sú z priehľadného skla, podstavec je plastový a obložený zrkadlom. Na jednej zo stien je znak ruže. Prispôsobené rôznym veľkostiam vložiek, so stabilnou základňou a strechou chrániacou pred vetrom a dažďom.
Gravírovanie je vyrobené laserovým značením, vďaka čomu je presné a trvácne.
Na tejto stránke aukcie kúpite iba gravírovanú sviečku. Na iných aukciách si môžete kúpiť LED alebo olejovú vložku.
V letnej sezóne sa odporúča používať LED vložky, ktoré sú odolné voči vysokým teplotám a nadmernému zahrievaniu.
V letnej sezóne sa odporúča používať LED vložky, ktoré sú odolné voči vysokým teplotám a nadmernému zahrievaniu. b>
Parametre lampáša:
- výška – 33 cm
- základňa – 14/14 cm
- priemer otvoru vložky – 6.5 cm
- maximálna výška vložky - cca 15 cm
- ozdobná ruža v zlatej farbe
- farba základne a striešky: hnedá alebo strieborná
V tejto aukcii kupujete gravírovanú sviečku s parafínovou vložkou do sviečky. LED vložku si môžete zakúpiť na iných aukciách
V letnej a jesennej sezóne sa odporúča používať LED vložky, ktoré sú odolné voči vysokým teplotám a nadmernému zahrievaniu, ako aj dážď a vietor.
Príklady vzorov:Stav | Nové |
Značka | Žiadna značka |
Typ | Iné |
Kód výrobcu | Sviečka s gravírovaním |
EAN (GTIN) | 5060211010309 |
Výška produktu | 32 cm |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac