SIEŤOVÝ ADAPTÉR S USB NABÍJAČKOU USB-C USA UK EU
Kód tovaru: 14467382147
- Stav: Nové
- Značka: Yato
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
YT-81300
Adaptér so vstavanou nabíjačkou s dvoma USB portami v technológii rýchleho nabíjania prispôsobenej štandardu viac ako 150 krajín.
p>Zasúvacie zástrčky s uzamykacím mechanizmom, ktorý zabraňuje zasunutiu kolíkov späť do puzdra. Adaptér je proti skratu chránený ľahko prístupnou keramickou poistkou. Kryt vyrobený z odolného plastu spomaľujúceho horenie.
FUNKCIA ADAPTÉRA
- univerzálna zásuvka s detskou ochranou
- štyri typy zástrčiek
- maximálny výkon pri 230 V: 1840 W
- keramická poistka: 8 A
- rozmery: 68 x 53 x 52 mm
- vrátane náhradnej poistky
FUNKCIA NAPÁJANIA
- maximálny výkon: 18 W
- USB zásuvka C v technológii PD (napájanie): 5V/3 A, 9V/2 A, 12V/1,5 A
- USB-A zásuvka v technológii Q.C. 3.0 (rýchle nabíjanie): 5V/3 A, 9V/2 A, 12V/1,5 A
TECHNOLÓGIA RÝCHLEHO NABÍJANIA
Takmer všetky moderné mobilné zariadenia, ako sú smartfóny a tablety, podporujú technológiu rýchleho nabíjania. Najpopulárnejšie z nich sú PD a Q.C. Táto technológia skrátka umožňuje nabíjanie batérie vyšším napätím pomocou štandardného USB kábla.
Vyhradený systém správy batérie komunikuje s nabíjačkou, dokáže určiť jej možnosti a prispôsobiť sa im. Vyššie napätie umožňuje nabíjanie nižším prúdom pri zachovaní rovnakého výkonu. Napríklad pri napätí 5 V a prúde 3 A získame výkon 18 W, pri napätí 9 V a prúde 2 A bude tento výkon tiež 18 W. Podobne pri napätí 12 V a prúd 1,5 A.
Ak dostaneme rovnaký výkon pri každom napätí, aký to má zmysel? Pamätajte na obmedzenia kábla aj samotnej batérie. Čím vyšší je prúd, tým ťažšie je to pre tenké drôty kábla, jeho zástrčky a systém správy batérie. Napríklad, hoci nabíjačka dokáže poskytnúť prúd 3 A pri napätí 5 V, systém správy káblov a batérie v telefóne zvyčajne nedostane viac ako 2 A, čo sa v konečnom dôsledku premietne do výkonu okolo 10 W. , ak zvýšime napätie, napríklad V, tak pri rovnakom nabíjacom prúde získame 18 W, teda zariadenie nabijeme takmer dvakrát rýchlejšie.
Moderné smartfóny sú čoraz častejšie dodávané bez nabíjačiek v názve ekológie. Univerzálny cestovný adaptér YATO je nielen nevyhnutným produktom na cesty do zahraničia, ale aj kvalitnou rýchlonabíjačkou s parametrami potvrdenými mnohými testami, ktorá dokáže bezpečne nabiť naše smartfóny aj tablety.
POZOR
POZOR
b>Sieťové napätie vo väčšine krajín používajúcich štandard zásuviek typu A, B a I sa líši od európskeho štandardu. Adaptér neprevádza 230 V sieťové napätie na 110 V. Zariadenia, ktoré nie sú prispôsobené na prevádzku v rozsahu AC 100-250 V, nemusia správne fungovať.
- séria GRD
- Materiál PC
- Typ univerzálna zásuvka a zástrčky s jednou zásuvkou QC3.0 USB-A + jedným PD USB-C
- Farba čierna
- Hmotnosť 120 g li>
- Napätie 110-240 V a.c.
- Výkon 880 (pri napätí 110 V a.c.)|1840 (pri napätí 230 V a.c.) W
- Úroveň ochrany IP20
- Frekvencia 50/60 Hz
- Trieda elektrickej izolácie II
- Max. prúd 8 A
- Číslo uzemnenia
- Typ univerzálnej zásuvky
- Typ zástrčky I (AU, CN)|G (UK)|A (USA, JP)| C (väčšina EÚ)
- Ochrana detí áno
- Max. výkon 1840 W
- Poistka 8A
- Výstupné napätie USB zásuvky 5|9|12 V d.c.
- Max. výstupný prúd USB portov 3|2|1,5 A
- Celkové výstupné napätie USB portov 5 V d.c.
- Celkový max. výstupný prúd USB portov 3 A
- Celkový maximálny výstupný výkon USB portov 18 W
- Min. prúdový odber 600 mA
Stav | Nové |
Značka | Yato |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac