Aqua Coating One 30 ml
Kód tovaru: 14544231563
- Stav: Nové
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Keramický náter Aqua Coating ONE
Aqua Coating ONE
Náter na ochranu laku pre amatérov aj profesionálne použitie. Jednoduchá aplikácia. Možno aplikovať na iné Aqua nátery. Silne hydrofilný, zvyšuje odolnosť voči nečistotám. Chráni lak pred UV žiarením a agresívnymi chemikáliami. Po aplikácii sa povrch stáva krištáľovo sklovitým. Trvanlivosť náteru je približne 12 mesiacov.
Náter Aqua Coating ONE:
● je vysoko kvalitný prípravok pre amatérov aj profesionálov
● ľahko sa nanáša
● dokonale vypĺňa drobné škrabance na laku auta
● dodáva hĺbku povrchu, na ktorý sa nanáša
● zaručuje mimoriadnu hladkosť povrchu
● dokonale zvýrazňuje farbu laku a dodáva mu jedinečný lesk
● zaručuje vysoký stupeň hydrofóbnosti
● zvyšuje odolnosť laku voči nečistotám
● chráni pred UV žiarením
● je veľmi odolný
● je odolný proti poškriabaniu
● je účinný
● dobre si poradí aj s agresívnymi chemikáliami
Trvanlivosť náteru AQUA Coating ONE je približne 12 mesiacov.
Ako používať:
- Naneste asi 8 kvapiek AQUA Coating ONE na suchý aplikátor (na tento náter nepoužívame semišovú handričku). Toto množstvo vystačí na pokrytie približne polovice stredne veľkého telesa (už nasiaknutý aplikátor znamená, že na ďalšiu aplikáciu môže byť potrebných menej kvapiek).
- Náter rozotierajte na farbu krížovými pohybmi .
- Po čakaní asi 1 minúty. odstráňte prebytočný produkt prvou handričkou z mikrovlákna (produkt rýchlo kryštalizuje, preto nečakajte príliš dlho). Druhým mikrovláknom vyleštite povrch do lesku.
- Po nanesení náteru na všetky prvky auta ich nechajte 24 hodín v priaznivých poveternostných podmienkach. Dbajte na to, aby teplota neklesla pod 10 stupňov.
- Pre dosiahnutie najlepšieho efektu odporúčame naniesť nie jednu, ale dve vrstvy AQUA Coating ONE. Nevyhnutne 10 hodín po nanesení poslednej vrstvy AQUA Coating ONE aplikujte Coating Booster.
- Pre prípravu vozidla na nanášanie náteru očistite náter (deironizácia, dekontaminácia + ílovanie), povrch bezpečne a dôkladne umyte, vykonajte mechanické korekcia laku a odmastenie karosérie (najlepšie dvakrát).
Dôležité doplňujúce informácie:
1. Nezabudnite, že náter aplikovaný v tomto nad 20 stupňov rýchlejšie schne,
preto rozdeľte veľké prvky, ako je maska, na dve časti.
2. Pri nanášaní náteru zaistite dobré osvetlenie.
3. Chráňte povrch pred vlhkosťou 24 hodín po aplikácii.
4. Počas prvých 7 dní nesmie náter prísť do styku s nepriaznivými
poveternostnými podmienkami.
5. Produkt nikdy nepoužívajte na vyhrievanom alebo vlhkom povrchu.
6. Neaplikujte AQUA Coating 9H v daždi alebo na priamom slnečnom svetle.
7. Nedovoľte, aby teplota klesla pod 10 stupňov.
8. Použite špeciálny aplikátor AQUA, ktorý vám umožní správne aplikovať náter.
9. Počas aplikácie používajte vhodné osobné ochranné prostriedky.
10. Nalakované auto umývajte ručne aspoň každé dva týždne.
Pozor – dôležitá informácia!
Čo môže mať najväčší vplyv na zničenie čerstvého , náter ešte nie je dostatočne vytvrdnutý, sú tam nečistoty! ktorý sa k nej dostane. Zákazník by si preto mal dva týždne po nanesení (t. j. obdobie, počas ktorého náter vytvrdzuje), dávať veľký pozor, aby si svoje auto nadmerne nezašpinil. A teraz to najdôležitejšie: ak už k takejto kontaminácii došlo, umývanie povrchu neutrálnym prostriedkom bude pre náter oveľa menej škodlivé ako zanechanie nečistôt na ňom.
Stav | Nové |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac