PHARMACERIS EMOTOPIC Upokojujúci krém na ekzémy na tvár a telo 75 ml
Kód tovaru: 14555141812
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 5900717692015
- Značka: Pharmaceris
- Typ postavy: E
- Vedúca zložka: Konopný olej
- Produkt neobsahuje: Parabény
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Balenie: Tubička
- Kapacita: 75 ml
- Zdravotnícka pomôcka: Áno
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
PHARMACERIS EMOTOPIC Ukľudňujúci krém na ekzém na tvár a telo 75 ml
vyznačuje sa upokojujúcim účinkom pri pretrvávajúcich ochoreniach: pruritus , pálenie, drsnosť a olupovanie kože, čím sa znižuje viditeľnosť zmien.
Indikácie:
*️⃣ Podporuje liečbu a prevenciu charakteristických symptómov ekzému: začervenanie, suchosť alebo olupovanie kože, zápalové hrčky, pľuzgieriky.
*️⃣ Má doplnkový účinok na farmakologická liečba chorej kože sprevádzaná pálením alebo pruritusom.
*️⃣ Odporúča sa profylakticky pacientom po ukončení liečby v s cieľom predĺžiť obdobie bez príznakov a zabrániť častým recidívam ochorenia.
*️⃣ Produkt sa odporúča na denné používanie pre jemné, citlivé, náchylné na podráždenie a kožné alergické reakcie.
*️⃣ Odporúča sa pre deti a dospelých bez vekového obmedzenia.
Zloženie:
*️⃣ Ceramidy (Ceramid 2 alebo Ceramid 3)- lipidy, ktoré hrajú zásadnú úlohu v štruktúre epidermis , zjemňuje a ošetruje pokožku. Jeden z prvkov komplexu proti vráskam.
*️⃣ Babassu olej má hydratačný a zmäkčujúci účinok na pokožku.
*️⃣ Canola Oil – bohatý na prírodný vitamín E , má upokojujúci a protizápalový účinok, porovnateľný so steroidmi (hydrokortizón), ale bez vedľajších účinkov typických pre túto skupinu liekov.
*️⃣ Konopný olej - olej bohatý na EFA a nasýtené kyseliny, ktoré vytvárajú bariéru, chránia pokožku pred vonkajšími faktormi a stratou vody. Obsahuje tiež vitamíny A, D, E a minerály. Perfektne sa vstrebáva a nezanecháva mastný film. Preniká do pokožky, hlboko vyživuje a spevňuje pokožku a obnovuje jej hydrolipidovú rovnováhu. Okrem toho má antioxidačné vlastnosti.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 5900717692015 |
Značka | Pharmaceris |
Typ postavy | E |
Vedúca zložka | Konopný olej |
Produkt neobsahuje | Parabény |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Balenie | Tubička |
Kapacita | 75 ml |
Zdravotnícka pomôcka | Áno |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac