BRIDGESTONE POTENZA S001 245/45R19 98 Y RUN FLAT *
Kód tovaru: 14557560602
- Stav: Nové
- Trieda: Prémium
- Počet pneumatík v ponuke: 1 ks
- Kód výrobcu: 8105
- Šírka pneumatiky: 245 mm
- Profil pneumatiky: 45
- Priemer: 19"
- EPREL kód: 382572
- Index rýchlosti: Y do 300 km/h
- Index zaťaženia: 98 - 750 kg
- Valivý odpor: C
- Priľnavosť za mokra: B
- Úroveň vonkajšieho hluku: B
- Vonkajší hluk: 71 dB
- Schválenie: * - BMW
- Ďalšie informácie: Runflat
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Letná pneumatika Bridgestone Potenza S001 245/45R19 98 Y
Vlastnosti produktu:
- sezóna: leto
- šírka/profil/priemer: 245 /45R19
- rýchlostný index: Y do 300 km/h
- index nosnosti: 98 - 750 kg
- valový odpor: trieda C
- priľnavosť za mokra: trieda B
- vonkajšia hlučnosť: 71 dB
- bez chodu
- homologácia: *
Určené použitie
Bridgestone Potenza S001 sú letné pneumatiky určené pre osobné automobily, zaradené do prémiového segmentu. Letné pneumatiky Bridgestone Potenza S001 sa odporúčajú pre použitie v prémiových automobiloch s vysokovýkonnými motormi, ako aj v športových vozidlách.
Technológia
Letné pneumatiky Bridgestone Potenza S001 boli navrhnuté tak, aby zaistili najlepší možný výkon pri zachovaní plnej kontroly, priľnavosti a stability aj na mokrom povrchu. Pri výrobe pneumatík bola použitá technológia Active Insert pre zvýšenie tuhosti pneumatiky. Táto akcia zlepšuje ovládateľnosť, najmä v zákrutách, a zabezpečuje kratšiu brzdnú dráhu.
Dezén
Letné pneumatiky Bridgestone Potenza S001 majú asymetrický dezén s jasne oddelenou strednou, vonkajšou a vnútornou časťou. Dezén sa vyznačuje použitím širokých ramenných blokov (zabezpečujú správnu priľnavosť v zákrutách), stredového rebra (zabezpečuje rýchly prenos sily a precíznosti riadenia pri vysokých rýchlostiach) a troch širokých obvodových drážok (zodpovedných za odvod vody). Celok dopĺňajú priečne drážky s inovatívne tvarovanými hranami, ktoré ovplyvňujú brzdnú dráhu.
Výrobca
Bridgestone je v súčasnosti najväčším výrobcom automobilových pneumatík a gumených produktov na svete. Spoločnosť začala svoju činnosť v roku 1931 v meste Kurume, kde vyrábala prvé pneumatiky a golfové loptičky. Po niekoľkých rokoch sa centrála presťahovala do Tokia, kde sídli dodnes. Spoločnosť má niekoľko desiatok tovární na výrobu pneumatík po celom svete a má aj vlastné testovacie trate. Bridgestone vyrába pneumatiky pre vozidlá Formuly 1 od roku 1997 a môže sa pochváliť implementáciou množstva moderných technológií. Portfólio spoločnosti zahŕňa mnoho modelov pneumatík pre osobné automobily, autá 4x4, SUV, motocykle a dodávkové vozidlá.
- Položka: 1 pneumatika
- Ponuka sa vzťahuje na (množstvo): 1 kus
- Katalógové číslo: OPO8105
- Stav: Pôvodný produkt, úplne nový a zabalený
Vyberte diely podľa do katalógu TecAlliance , katalóg predajcu VIN
V jednom modeli auta môžu byť rôzne varianty daného dielu. V prípade neistoty ohľadom správneho výberu dielov sa odporúča overenie podľa: VIN
Stav | Nové |
Trieda | Prémium |
Počet pneumatík v ponuke | 1 ks |
Kód výrobcu | 8105 |
Šírka pneumatiky | 245 mm |
Profil pneumatiky | 45 |
Priemer | 19" |
EPREL kód | 382572 |
Index rýchlosti | Y do 300 km/h |
Index zaťaženia | 98 - 750 kg |
Valivý odpor | C |
Priľnavosť za mokra | B |
Úroveň vonkajšieho hluku | B |
Vonkajší hluk | 71 dB |
Schválenie | * - BMW |
Ďalšie informácie | Runflat |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
V dnešnej dobe...?!
Vďaka tomuto pánovi, som ju mal do týždňa doma, síce v násobne vyššej cene, ale takú, akú som potreboval, takže spokojnosť na mojej strane.
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac