YF-S401 snímač prietoku kvapaliny 1/4 až 80 stupňov
Kód tovaru: 14650020910
- Stav: Nové
- Výrobca: Inna (Myhatronic)
- Model: YF-S401
- Druh: Senzor/snímač
- Kód výrobcu: YF-S401
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
- Prietok 0,3-6L meraný Hallovým senzorom
- Pripojky 7mm
- Maximálna teplota 80'
- Minimálna teplota -25'
- Vhodné pre kávovary
- Schválenie tlaku 1,75 mpa
- Rozsah prevádzkovej vlhkosti 35 % ~ 90 % RH (bez mrazu)
- Rozsah napätia pri prevádzke DC 5 ~ 18 v
- Maximálny prevádzkový prúd 15 mA (DC 5V)
Robotika, automatizácia, IoT, ako aj iné elektronické a mechatronické projekty vyžadujú napr. prevádzka vhodných snímačov a prevodníkov.
Produkt, ktorý ponúkame je:
- Overený a často využívaný prvok takýchto projektov.
- Jednoduché prispôsobenie vďaka dostupnej databáze knižníc pre rôzne prostredia.
- Popísané v rôznych návodoch dostupných na internete
- Odolný
Elektronické moduly , výrobca sa môže spoľahnúť na prvky a komponenty od rôznych dodávateľov. Môžu sa líšiť vonkajším vzhľadom, ale majú správne parametre. Z tohto dôvodu sa usporiadanie prvkov na DPS alebo vzhľad samotného modulu môže mierne líšiť. Fotografie sú ilustračné, nezobrazujú produkt z regálu zo skladu, ale jeden z variantov dodaných od výrobcu.
Snímač prietoku kvapaliny YF-S401 1/4 až 80 stupňov je plnohodnotný produkt určený nielen pre profesionálov.
Nami ponúkané moduly a komponenty sú predovšetkým elektronické prvky. Ich správne používanie si vyžaduje znalosť elektroniky a často aj programovania. VAROVANIE - Nesprávne použitie môže byť zdraviu nebezpečné. Pre výber vhodných prevádzkových podmienok je vhodné si pred pripojením prečítať dokumentáciu elektronického systému, na ktorom je modul postavený (dostupná na stránkach výrobcov systému). Pre niektoré moduly je k dispozícii aj komplexná dokumentácia.
Frázy Arduino, ESP, ESP-IDF, NodeMCU, STM32, STM32 Cube atď. uvedené v popisoch a názvoch ponúk sa týkajú iba kompatibility modulov a ovládačov so špecifikovaným programovacím prostredím. Moduly a ovládače pochádzajú od rôznych výrobcov a môžu byť spojené s inými obchodnými značkami.
Pozor! Úrovne zásob medzi Allegrom a centrálnym skladom sa cyklicky synchronizujú s miernym oneskorením. Keďže produkty ponúkame na rôznych predajných platformách, existuje riziko, že systém môže prijať viac objednávok, ako je momentálne dostupných produktov. V takejto situácii vybavujeme objednávky v súlade s poradím, v akom boli zadané a informujeme o plánovanom ďalšom doručení.EAN: 5905771363291 SKU:O-15-FLOW -YFS401-WH
Stav | Nové |
Výrobca | Inna (Myhatronic) |
Model | YF-S401 |
Druh | Senzor/snímač |
Kód výrobcu | YF-S401 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac