OVOCNÁ TINKTÚRA, TINKTÚRA Z DULE 9x300 ml (2,7 litra)
Kód tovaru: 14653836912
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,5 kg
- Kód výrobcu: 5906746006953
- Váha: 2,5 g
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Predmetom predaja je krabička tinktúr k tinktúre QUINCE PROFIMATOR v množstve 9 ks x 300 ml/ks, čo sa rovná 9l ovocnej tinktúry.
VÝROBCA: POLSKA FIRMA BELFOOD Sp. z o. o.
Je to uznávaný špecialista vo svete ovocia a štiav, uznávaný v gastronómii, odporúčaný kulinárskymi autoritami. Predstavujeme vám produkt, ktorého hlavným obsahom je ovocie a šťavy, nie esencie, príchute či farbivá ako mnohé na našom trhu. Obsah jedného vrecúška (300 ml) je vyrobený zo 157 g ovocia.
Naším riešením sú plne prírodné ovocné nálevy obsahujúce prírodné šťavy a pyré hotový cukrový sirup potrebný na prípravu likéru alebo tinktúry. Už si nemusíte robiť starosti s rozpúšťaním cukru, chladením a skladaním.
Vďaka novej receptúre SMART 1+1 je príprava rýchla a jednoduchá.
Stačí pridať 1 fľašu 40 % vodky (700 ml) do 1 vrecúška (300 ml) PRFIMATORu a získate 1 liter hotovej tinktúry.
OVOCNÁ TINKTÚRA Z DULÍN
Tinktúra z ľubovníka je mimoriadne cenný nápoj. Oplatí sa po ňom siahnuť najmä počas jesenných slnovratov, kedy je naše telo veľmi náchylné na prechladnutie. Dulová tinktúra nielen posilní náš imunitný systém, ale bude mať skvelý vplyv aj na náš tráviaci systém.
HLAVNÉ VÝHODY VARENIA OCHOCHENIA
- jednoduchosť prípravy (stačí pridať dochucovadlo do alkoholu a odložiť aspoň na 24 hodín).
- nízke náklady na získanie ochutenej vodky (obsah dochucovadla pridať do 0,7 litra vodka).
- v ponuke máme veľké množstvo príchutí značkových alkoholov
- nápoj sa stáva jemným a rafinovaným
Návod: nalejte korenie do 700 ml fľaše a dolejte 40% vodkou (alebo silnejšou, ak chcete). Pretrepte, odstavte na 24 hodín a je to hotové (Čím dlhšie, tým lepšie - zlepšuje chuť nápoja).
VÍTAJTE SI NAŠE PONUKY NA CELÝ SORTIMENT PRÍRODNÝCH NÁSTROJOV.
Hmotnosť produktu s obalom | 0,5 kg |
Kód výrobcu | 5906746006953 |
Váha | 2,5 g |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac