LED závesové lampy moon stars 2,5m 138LED studená biela
Kód tovaru: 14691995631
- Stav: Nové
- Značka: Aga
- Počet svetiel: 101 - 200
- Typ osvetlenia: Lineárna (fasádna) výzdoba
- Dĺžka: 250 cm
- Ďalšie vlastnosti: Jednofarebný
- Hmotnosť produktu s obalom: 1 kg
- Kód výrobcu: KX5247_1
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
LED závesové lampy mesiac hviezdy 2,5 m 138 LED studená biela
LED ZÁCLOVOVÉ LAMPY MOON STARS 2,5 m 138 LED STUDENÁ BIELAPRIneste KÚZU VIANOC DO SVOJHO PRIESTORU!
Krásny svetelný záves s mesiacmi a hviezdami dodá lesk každému interiéru.
Záves vďaka svojej svetlej farbe vnesie do vašej izby elegantnú zimnú atmosféru a predstaví vianočné čaro. Obzvlášť dobre poslúži v moderných interiéroch a premení každú miestnosť na atmosférický interiér, ideálny na zimné večery.
ÚSPEŠNE JEMNE OSVETLÍ AJ VEĽKÚ IZBU!
Veľký svetelný záves nahradí mnoho menších dekorácií.
Záves môžete zavesiť na garnižu, vďaka čomu premení obyčajné závesy na vianočnú dekoráciu alebo dokonca nahradí závesy!
Vianočný záves vyzerá v interiéri krásne, keď stojí, stáva sa útulným a povzbudzuje vás k odpočinku s dekou, teplým čajom a knihou.
Lampy sú namontované na odolnom, hrubom kábli , ktorá zaručuje dlhú životnosť.
Je to perfektné zázemie pre rodinné či vianočné oslavy. fotografie.
JEDNA LAMPA – VEĽA MOŽNOSTÍ!
Lampy sú vybavené až 8 režimami osvetlenia, ktoré si môžete prispôsobiť svojej nálade a výzdobe. Jedným kliknutím môžete radikálne zmeniť atmosféru v miestnosti.
Vďaka rôznym režimom osvetlenia rýchlo prejdete z útulného interiéru zameraného na pokojný relax na zábavnú karnevalovú párty. Blikajúce svetielka budú vyzerať nádherne!
ŽIADNA BATÉRIA – ŽIADNY PROBLÉM!
Nemusíte sa báť, že by čarovná atmosféra zrazu zhasla. Záves presvetlí miestnosť na vaše želanie! Lampy sú napájané zo siete - zapojte ich a vychutnajte si vianočnú žiaru!
Vďaka technológii LED lampy nespotrebúvajú veľa elektriny.
Nepotrebujete ďalšiu elektrinu zásuvky na osvetlenie väčšej plochy. Dve závesy ľahko spojíte pomocou spojky.
NIELEN NA VIANOCE!
Svetelný záves sa výborne hodí ako jedinečná vianočná dekorácia, no svetielka s motívom hviezdy a mesiaca využijete aj v iných obdobiach roka, najmä ako originálne večerné osvetlenie detskej izby alebo atmosférické osvetlenie obývačky.
Technické parametre:
- Farba lampy: studená biela li>
- Počet sekvencií: 8
- Napájanie: sieťové
- Počet veľkých hviezd: 3
- Počet veľkých mesiacov: 3
- Počet malých hviezd: 6
- Počet svetiel: 138 LED
- Vodotesnosť: IP44
Rozmery:
- Vzdialenosť medzi cencúľmi: 22 cm
- Dĺžka závesu (bez napájacieho kábla): 2,5 m
- Dĺžka napájacieho kábla: 3 m
- Výška závesu v najdlhšom bode: 95 cm
- Výška závesu v najkratšom bode: 60 cm
- Balenie: 20 cm x 20 cm x 13 cm
Produkt je zabalený v estetickom kartónovom obale.
KX5247_1
Darček k nákupu – kniha „101 kreatívnych hier pre deti“
Kniha 101 kreatívnych hier pre deti je dokonalým darčekom pre rodičov, ktorí chcú do života svojich detí vniesť radosť, vzdelanie a rozvoj.
Plné nápady a inšpirácia poskytuje až 101 nápadov na hry, ktoré oživia predstavivosť, rozvinú manuálne a duševné zručnosti a poskytnú nezabudnuteľné chvíle zábavy.
Bez ohľadu na vek dieťaťa nájdete hry vhodné pre každú vekovú skupinu, od najmenších po staršie deti.
Vďaka tejto knihe budú mať rodičia a opatrovníci prístup k širokej škále hierktoré poskytnú nielen zábavu, ale aj podporia učenie rozvíjaním kognitívnych, emocionálnych a sociálnych zručností.
Hry boli starostlivo vybrané , aby deťom poskytli veľa pozitívnej stimulácie a príležitosť objaviť nové zručnosti.
Nech sa táto kniha stane vaším sprievodcom skvelou zábavou a dobrodružstvom, ktoré rozvíja deti na mnohých úrovniach.
Vyše 100 strán hier pre deti!
Kniha v elektronickej podobe (súbor pdf) je odoslaná e-mailom po dokončení objednávky.
Stav | Nové |
Značka | Aga |
Počet svetiel | 101 - 200 |
Typ osvetlenia | Lineárna (fasádna) výzdoba |
Dĺžka | 250 cm |
Ďalšie vlastnosti | Jednofarebný |
Hmotnosť produktu s obalom | 1 kg |
Kód výrobcu | KX5247_1 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac