AKCIA -16%
DOPRAVA ZADARMO
KUCHYNSKÝ NÁDOR SADA 12 SILIKÁNOV MODERNÝCH KUCHYNÍ
Kód tovaru: 14822845874
Množstevné zľavy
Pri kúpe 1 ks41,34 € / ks
Pri kúpe 2 ks37,34 € / ks
Pri kúpe 3 a viac ks36,01 € / ks
49,21 €
41,34 € s DPH
Skladom > 5 ks
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Druh: Zostava, Lopatka, Špachtľa (stierka), Tortovú špachtľu, Špachtľa s otvormi, Lyžička, Štrbinová lyžica, Lyžica na cestoviny, Polievková lyžica (rebrík)
- Značka: Springos
- Vyrobené z materiálu: Silikón
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,96 kg
- Kód výrobcu: D885
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
SADA KUCHYNSKÉHO NÁDOBIA 12 SILIKÓNOVÝCH MODERNÝCH KUCHYNÍ
- VEĽKÁ SADA - celá súprava pozostáva z 12 prvkov. 11 riadu a odkvapkávač/nádoba. Každý nástroj robí niečo iné. K dispozícii sú špachtle, naberačky, zberač cestovín, metla, lyžice, kliešte a štetec.
- SILIKÁNODOLNÉ Y TEPLOTA - je potrebné pripomenúť, že silikónové kuchynské náčinie je odolné voči vysokým teplotám maximálna teplota, pri ktorej je možné náčinie používať, je vyššia do 230 stupňov.
- FLEXIBILNÝ A JEMNÝ - silikón je pružný materiál, ktorý nepoškriabe povrch riadu ani panvíc. Silikónové náradie je šetrné k povlakom riadu, hrncov a panvíc, nepoškriabe ani nepoškodí povrch.
- ODOLNÉ - silikón je vysoko odolný materiál, vďaka ktorému je naše príslušenstvo odolné voči mechanickému poškodeniu, ľahko sa čistí a má dlhú životnosť. Nelámu sa, nedeformujú sa ani nevyblednú.
- ŠPECIFIKÁCIA - farba: čierna a béžová; materiál: drevo / silikón; dĺžky zariadenia: 32 - 26 cm; hmotnosť: 827 g; hmotnosť v balení: 953 g.
ŠPECIFIKÁCIA
- farba: čierna - béžová
- materiál : drevo / silikón
- dĺžky zariadenia: 32- 26 cm
- hmotnosť: 827 g
- hmotnosť balenia: 953 g
ZAHRNUTÉ
- lopatka s otvormi
- stierka
- stierka na koláč
- stierka so zaoblenou stranou
- lyžica
- dierovaná lyžica s otvormi
- lyžica na cestoviny
- kefa
- kliešte
- naberačka
- šľahacia metla
- odkvapkávač / nádoba na príbory
Stav | Nové |
Druh | Zostava, Lopatka, Špachtľa (stierka), Tortovú špachtľu, Špachtľa s otvormi, Lyžička, Štrbinová lyžica, Lyžica na cestoviny, Polievková lyžica (rebrík) |
Značka | Springos |
Vyrobené z materiálu | Silikón |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,96 kg |
Kód výrobcu | D885 |
Stav balenia | Originál |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Jozef kotlarik
Veľmi
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Miroslav Goldberger
Veľmi spokojný aj s cenou a dodaním.
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
Miloš Petranič
Super
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
Bogumila Woźniak
Dobre
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Jozef kotlarik
Veľmi
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
Miroslav Goldberger
Veľmi spokojný aj s cenou a dodaním.
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Zobraziť viac