SIKAFLEX LEPIDLA TESNIACA HMOTA 300 ML ČIERNA
Kód tovaru: 14898718142
- Stav: Nové
- Druh: Lepidlo a tmel
- Výrobca: Sika
- Model: 221
- Kapacita: 300 ml
- Farba: Biela
- Kód výrobcu: 221
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,3 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
SIKA
Sikaflex® 221LEPIDLO A TESNENIE SO ŠIROKÝM PRILEPENÍM
Objem: 300 ml
Farba: biela
Množstvo: 1 ks.
Sikaflex®-221 je vysoko kvalitný, univerzálne použiteľný, silne priľnavý, flexibilný jednozložkový polyuretánový tmel. Vplyvom okolitej vlhkosti stvrdne na elastomér. Vhodné na výrobu trvalých flexibilných tesnení.
Viac BALENÍ:
- Kartón – 12 ks.
APLIKÁCIA
Sikaflex®-221 je vhodný materiál na výrobu pružných, odolných a silne priľnavých tesnení. Materiály, ktoré možno efektívne a trvalo utesniť a spojiť v rôznych konfiguráciách, sú: obyčajná oceľ, hliník, neželezné kovy, drevo, keramické materiály, sklo, plasty.
Vzhľadom na možnosť praskania v dôsledku napätia transparentné a pigmentované materiály, je potrebné dodržiavať odporúčania výrobcov. Testujte na skutočných podkladoch a podmienkach, aby ste zaistili priľnavosť a materiálovú kompatibilitu.
VÝHODY PRODUKTU
- jednozložkový
- flexibilný
- bez zápachu
- odolný voči poveternostným podmienkam
- nespôsobuje korózne javy
- možno natierať, brúsiť, mechanicky spracovávať
- vykazuje dobrú priľnavosť k rôznym materiálom
- schválené na použitie v kontakte s potravinami (schválenie NSF)
CHEMICKÁ ODOLNOSŤ
Sikaflex®-221 je všeobecne odolný voči sladkej a morskej vode, zriedeným kyselinám a zásadám; dočasne odolný voči palivám, minerálnym olejom, rastlinným a živočíšnym tukom; nie je odolný voči organickým kyselinám, glykolom, koncentrovaným minerálnym kyselinám a zásadám a rozpúšťadlám.
METÓDA APLIKÁCIE
Príprava povrchu
Povrchy musia byť čisté, suché a zbavené mastnoty, oleja a prachu.
Aplikácia
Sikaflex®-221 môže byť aplikovaný pri teploty medzi 5 °C a 40 °C, ale treba brať do úvahy zmeny reaktivity a aplikačných vlastností. Optimálna teplota okolia a tmelu je medzi 15 °C a 25 °C.
Sikaflex®-221 môže byť aplikovaný ručnou, pneumatickou alebo elektrickou piestovou pištoľou.
Vyhladzovanie a konečná úprava
Vyhladzovanie sa musí vykonať pred uplynutím času tmelu. Na vyhladenie sa odporúča použiť Sika® Tooling Agent N. Ostatné vyhladzovacie prostriedky musia byť vopred testované na vhodnosť a kompatibilitu.
Odstránenie
Nevytvrdený Sikaflex® -221 je možné odstrániť zo zariadení a nástrojov pomocou Sika®Remover-208 alebo iného vhodného rozpúšťadla. Po vytvrdnutí je možné materiál odstrániť iba mechanicky.
Ruky a exponovanú pokožku ihneď umyte utierkami Sika® Cleaner-350H alebo vhodným priemyselným čističom rúk a vodou. Na pokožku nepoužívajte rozpúšťadlá!
Natieranie
Sikaflex®-221 je najlepšie natierať až po vytvorení pokožky. Priľnavosť náterov možno zlepšiť aktiváciou povrchu škár pomocou Sika® Aktivator-100 alebo Sika® Aktivator-205 pred natieraním.
Ak proces natierania vyžaduje pečenie (>80 °C), je najlepšie vykonať tento proces po úplnom vytvrdnutí tmelu. Všetky nátery musia byť overené vykonaním predbežných testov vo výrobných podmienkach.
Elasticita náterových hmôt je zvyčajne nižšia ako elasticita tmelov. To môže viesť k prasklinám v povlaku na tesniacej ploche.
Viac informácií nájdete v informačnom liste produktu pripojenom k záložke nižšie - Ďalšie informácie-> Návod na použitie.pdf
Stav | Nové |
Druh | Lepidlo a tmel |
Výrobca | Sika |
Model | 221 |
Kapacita | 300 ml |
Farba | Biela |
Kód výrobcu | 221 |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,3 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac