Mokosh Mučenka telový samoopaľovací prípravok 120ml
Kód tovaru: 14908961356
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 5902729035002
- Účel: Na celé telo
- Typ pleti: Každá
- Druh: Balzam
- Produkt neobsahuje: Hliník
- Kapacita: 120 ml
- Balenie: Nádoba
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Názov farby podľa výrobcu: Mučenka
- Hmotnosť produktu s obalom: 250 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
MOK068
Mokosh Mučenka telový samoopaľovací prípravok 120 ml
Kometika poskytuje krásny a rovnomerný odtieň opálenia, ktorý je viditeľný už po prvom použití. Prirodzená DHA dodáva farbu opálenej pokožke už po 8 hodinách a erytrulóza tento efekt predlžuje. Jedinečný pomer DHA a erytrulózy umožňuje získať intenzívnejší odtieň opálenia. Kakaové maslo dokonale regeneruje a premasťuje pokožku a kakaový extrakt ju vyživuje a chráni. Zloženie olejov: mučenka, baobab a slnečnica navyše robí pokožku elastickou a posilňuje jej ochranný plášť a olej z koreňa mrkvy zdôrazňuje prirodzený odtieň opálenia. Komplex xylitolu a jeho derivátov hydratuje väzbou vody v epiderme a prírodný vitamín E podporuje obranné mechanizmy pokožky. Exotická vôňa mučenky veľmi spríjemňuje chvíle nanesenia prípravku na telo a starostlivo zostavená receptúra samoopaľovača maximálne minimalizuje nepríjemný zápach, ktorý je prirodzeným dôsledkom procesu zhnednutia pokožky.
Ako používať:
Pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku vykonajte dôkladný peeling celého tela, pričom osobitnú pozornosť venujte častiam tela, ktoré sú náchylné na suchosť (napr. členky, kolená, lakte a ruky). Malé množstvo prípravku rovnomerne vmasírujte do tela. Po aplikácii si dôkladne umyte ruky a nechty. Po nanesení samoopaľovacieho prípravku sa vyhnite kontaktu pokožky s vodou asi 5-8 hodín, preto sa odporúča aplikovať ho na noc.
Balzam je vegánska kozmetika.
Balzam neobsahuje zložky s kontraindikáciami pre tehotné ženy.
INCI INGREDIENTS: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride••, Dihydroxyacetone••, Propanediol••, Squalane••, Hydroxypropylcyklodextrín••, Erytrulóza••, kakaové maslo Theobroma, cetearylalkohol••, cetearylglukozid••, glycerylstearát••, cetearyl olivát••, Prunus Amygdalus• Dulcis (sladký mandľový) olej, Sorbitan eduliflorátový olej• (maracuja) olej zo semien, olej zo semien Adansonia Digitata (baobab), olej z koreňa Daucus Carota Sativa, olej zo semien Helianthus Annuus (slnečnica), extrakt zo semien kakaovníka Theobroma, tokoferol, xylitylglukozid••, anhydroxyitollitol••, xylkolitol••, , kyselina stearová••, xantánová guma ••, trietylcitrát•••, kaprylylglykol•••, kyselina benzoová•••, parfum, benzylsalicylát•, citronellol•, hexylcinnamal•, hydroxycitronellal•, limonén•, linalool•
• Zložka vonnej kompozície
•• Surovina rastlinného pôvodu
••• Schválené organizáciami certifikujúcimi prírodnú kozmetiku
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 5902729035002 |
Účel | Na celé telo |
Typ pleti | Každá |
Druh | Balzam |
Produkt neobsahuje | Hliník |
Kapacita | 120 ml |
Balenie | Nádoba |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Názov farby podľa výrobcu | Mučenka |
Hmotnosť produktu s obalom | 250 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac