ELEKTRICKÝ OHRIEVAČ MLIEKA 2v1 cappuccino latte 4 FUNKCIE
Kód tovaru: 14962619573
- Stav: Nové
- Dominantná farba: Ecru
- Model: AD4495
- Druh: Džbán
- Napájanie: Sieťové
- Výkon: 500 W
- Ohrev: Áno
- Ďalšie vlastnosti: Bezdrôtový hrnček
- Vybavenie v cene: Používateľská príručka, Hrnček, Mixér s odnímateľnou penovou pružinou, Základňa, Priehľadné veko
- Šírka produktu: 10 cm
- Výška produktu: 20,5 cm
- Hĺbka produktu: 10 cm
- Hmotnosť produktu: 0,72 kg
- Hmotnosť produktu s obalom: 1 kg
- Kód výrobcu: 5903887809740
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
ELEKTRICKÝ OHRIEVAČ MLIEKA 2v1 cappuccino latte 4 FUNKCIE
Elektrický napeňovač mlieka 2v1 ADLER
4,9 ⭐⭐⭐⭐⭐
❇️2- Elektrický napeňovač mlieka in-1s funkciou ohrevu Adler je inovatívne zariadenie, ktoré sa vyznačuje nielen schopnosťou napeniť mlieko, ale aj jedinečnou funkciou ohrevu. Výkon 500 W, miešadlá 2 v 1, nepriľnavý povrch, bezdrôtová nádoba, otočná základňa, biela farba, magnetické miešadlo a automatické vypínanie sú len niektoré z funkcií, ktoré urobte toto zariadenie revolúciou v zážitku z prípravy dokonalej kávy.
✨Multifunkčné a výkonné✨
❇️Poďme teraz objaviť každú funkciu tohto jedinečného napeňovača. Jeho najväčšou výhodou je možnosť zohriať mlieko, čím káva zostane teplá a aromatická. Okrem toho umožňuje napenenie studeného a teplého mlieka, miešanie za studena a miešanie zahrievaním. Výkon 500 W zaručuje rýchle a zamatové napenenie a nepriľnavý povrch uľahčuje čistenie pri zachovaní hygieny.
✨Dokonale prispôsobené vašim potrebám✨
❇️Výnimočné možnosti napenenia mlieka a rastlinných nápojov umožňujú vytvoriť kávu na úrovni profesionálnej reštaurácie. Je to skvelá voľba aj pre deti, ktoré si zamilujú jemnú mliečnu penu. Výkon 500W je zárukou rýchlosti a chuti. Vďaka tomuto napeňovaču si ľahko pripravíte veľa lahodných káv!
✨Kľúčové výhody produktu✨
✅Možnosť ohrievať mlieko, čím sa káva udrží teplá a aromatický.
✅Výkon 500 W zaisťuje rýchle a zamatové napenenie mlieka.
✅ Kapacita až 300 ml na ohrev mlieka a 130 ml na napenenie studeného /horúce mlieko.
✅ Nepriľnavý povrch uľahčuje čistenie a udržiava každý nápoj čerstvý.
✨Rozmery a špecifikácie✨
➡️Rozmery 20,5 cm x 10 cm (15,6 cm s rukoväťou)
➡️Napájanie 220-240V~ 50/60Hz
➡️ Výkon 500 W
➡️Dĺžka napájacieho kábla je: 76 cm
✨Pre každého milovníka dobrej kávy✨
❇️Peňovač mlieka ADLER je nenahraditeľným zariadením pre milovníkov kávy. Vďaka funkcii ohrevu a napenenia studeného aj teplého mlieka poskytuje nezabudnuteľný chuťový zážitok. Jednoduchá obsluha jedným tlačidlom, automatické vypnutie, otočná základňa a magnetické miešadlo sú ďalšie vymoženosti. Ochrana proti prehriatiu, certifikáty CE a EAC a 100% ECO balenie zaručujú bezpečnosť, dodržiavanie noriem a šetrnosť k životnému prostrediu. Pripravte si penu za pár minút a vychutnajte si kávu najvyššej kvality, nech ste kdekoľvek.
Stav | Nové |
Dominantná farba | Ecru |
Model | AD4495 |
Druh | Džbán |
Napájanie | Sieťové |
Výkon | 500 W |
Ohrev | Áno |
Ďalšie vlastnosti | Bezdrôtový hrnček |
Vybavenie v cene | Používateľská príručka, Hrnček, Mixér s odnímateľnou penovou pružinou, Základňa, Priehľadné veko |
Šírka produktu | 10 cm |
Výška produktu | 20,5 cm |
Hĺbka produktu | 10 cm |
Hmotnosť produktu | 0,72 kg |
Hmotnosť produktu s obalom | 1 kg |
Kód výrobcu | 5903887809740 |
Stav balenia | Originál |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac