Kávové zrná 100% Arabica Lucaffe Mr. Exkluzívne 250 g
Kód tovaru: 14991466036
- Značka: Lucaffe
- Kód výrobcu: 1427
- Druh kávy: Arabica
- Krajina pôvodu: Taliansko
- Váha: 250 g
- Veľkosť balenia (g): 250 g
- Zloženie: 100% Arabica
- Obsah kofeínu: Nízky
- Druh: Čierna káva
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,4 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Lucaffe Mr. Exclusive je lahodná zmes vybraných odrôd Arabiky z Latinskej Ameriky, Ázie a Afriky. Zrná sú rovnomerne a stredne pražené, espresso pripravené na báze Lucaffe Mr. Exclusive zaisťuje bohatú a trvácnu krému.
Lucaffe Mr. Exclusive je vyjadrením zručnosti a kultúry espressa. Zmes poteší jemnou, príjemnou vôňou a sladkou chuťou. Perfektne vyvážená káva, hodí sa k mlieku, veľmi dobre sa pripravuje v manuálnych aj automatických kávovaroch.
- Balenie: 250g, zrnková káva
- Zloženie: 100 % Arabica
- Praženie: stredné
- Obsah kofeínu: nízky
- Dátum fajčenia: 31. 1. 2022
- Čas použiteľnosti: 31. 1. 2024
Majiteľ značky Lucaffe, pražiareň Torrefazione Gian Luca Venturelli, sídli v Carpenedole pri meste Brescia. Je to jedna z najmladších talianskych pražiarní, založená v roku 1996. Napriek mladému veku sú kávy z tejto pražiarne v Taliansku vysoko cenené.
Značka | Lucaffe |
Kód výrobcu | 1427 |
Druh kávy | Arabica |
Krajina pôvodu | Taliansko |
Váha | 250 g |
Veľkosť balenia (g) | 250 g |
Zloženie | 100% Arabica |
Obsah kofeínu | Nízky |
Druh | Čierna káva |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,4 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac