DREAMZZZ BLOCKS 71457 PEGASUS LIETAJÚCI KÔŇ
Kód tovaru: 15179715480
- Stav: Nové
- Vek dieťaťa: 8 rokov +
- Hrdina / rozprávka: DREAMZzz
- Pohlavie: Chlapci, Dievčatá
- Počet položiek: 482
- Nastaviť názov: Lietajúci kôň Pegasus
- Číslo výrobku: 71457
- Certifikáty a schválenia: CE, FSC
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,649 kg
- Stav balenia: Originál
- Minimálny vek dieťaťa: 8
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
So súpravou LEGO DREAMZzz Lietajúci kôň Pegasus (71457) môžu byť deti vo veku 8 rokov a viac ponorené do sveta plného akcie. Na základe seriálu sa súprava zameriava na dobrodružstvá Zoey, ktorá zachraňuje svoju kamarátku Novu, ktorú na lietajúcom Pegasovi zajala nočná mora Susan! Príbehové návody na stavanie umožňujú deťom zapojiť sa do akcie série a využiť svoju predstavivosť pri rozhodovaní, čo bude Zoey robiť.
Jedna sada, dva rôzne spôsoby stavania
Aby pomohli Zoey zachrániť Novu, deti jej môžu postaviť figúrku vtáčika alebo jej dať krídla, aby prenasledovala nočné mory. Okrem rozvoja kreativity a predstavivosti poskytujú dve možnosti stavania ešte viac zábavy.
Kúzelné stvorenie, fantastické detaily
Lietajúci kôň Pegas má pohyblivú hlavu , boky, kopytá a chvost, takže ho deti môžu jednoducho dávať do rôznych póz a hrať sa s ním. Detailný trón kráľa nočných môr a vtáka Zoey je možné pripevniť na chrbát tvora."
- Oživte príbeh pomocou súpravy LEGO DREAMZzz Lietajúci kôň Pegasus (71457), ktorá je založená v televíznom seriáli sa deti môžu hrať kreatívnym spôsobom
- Dve možnosti stavania deti môžu pomôcť Zoey zachrániť Novu tým, že postavia figúrku pomocného vtáka alebo jej dajú krídla
- Plne pohyblivá figúrka pegasa má plne polohovateľná hlava, kopytá a chvost, takže ho deti môžu jednoducho pózovať v rôznych pózach a vytvárať rôzne scény
- Zložité detaily umožňujú trónu kráľa nočnej mory a vtáka Zoey pripevniť sa na chrbát stvorenia
- Súprava troch minifigúrok obsahuje minifigúrky Zoey, Novu a kráľa Nightmares, ako aj figúrku Susan
- Súprava je určená pre deti vo veku osem a viac rokov, ktoré strávia veľa hodín hraním samy. alebo s priateľmi
- Rozmery pegasa v jeho najväčšej podobe sú 20 cm vysoké
- Pomoc na dosah ruky, sada obsahuje návod na stavanie podľa zápletky série. Sú k dispozícii aj digitálne v aplikácii LEGO Builder
- Kocky LEGO najvyššej kvality sú navrhnuté tak, aby sa vždy dali ľahko spojiť
- Záruka bezpečnosti Kocky LEGO boli prísne testované, aby sa zaistilo, že spĺňajú prísne bezpečnostné opatrenia požiadavky
Stav | Nové |
Vek dieťaťa | 8 rokov + |
Hrdina / rozprávka | DREAMZzz |
Pohlavie | Chlapci, Dievčatá |
Počet položiek | 482 |
Nastaviť názov | Lietajúci kôň Pegasus |
Číslo výrobku | 71457 |
Certifikáty a schválenia | CE, FSC |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,649 kg |
Stav balenia | Originál |
Minimálny vek dieťaťa | 8 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac